Yazlık Kıyafetlerinize Yaz Modasını Yansıtmaya Ne Dersiniz ?

Kıyafet dolabımızı, yaz mevsimine göre ayarlayıp, yeni yazlık kıyafetlere yer açmaya ne dersiniz ? Yaz modasını kıyafet dolabınıza taşıyacak olan cıvıl cıvıl ve rengarenk kıyafet önerileri ile dolu olan bu yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu yaz modasında stilinizi konuşturacak, yeni tarz parçaları seçmeye hazır mısınız ?

Yaz Modasını Yansıtacak Olan Yazlık Kıyafetler

Jersey Elbise

Bu sezonda yaz modasında , cilt dostu saf pamuktan üretilmiş olan ve yaz mevsiminin favori parçalarından olan jersey elbiselerden mutlaka kıyafet dolabınızda yer vermelisiniz . Hemen seçmiş olduğumuz bir modeli sizlerle paylaşalım.

organik pamuklu delik işlemeli jersey elbise

Yukarıda görmüş olduğunuz elbise Tchibo da gördük. Organik pamuklu delik işlemeli jersey elbise , bu yaz sıcaklarında üzerinizden hiç çıkarmak istemeyeceksiniz. Elbisenin hemen gelen özelliklerinden kısaca bahsedelim. Yazlık bir kıyafet için oldukça hafif bir elbise. Yuvarlak bir yakaya sahip olup, düşük kesim omuzlara sahiptir.

Sweat Etek

Hem zarif, hem de şık bir etek mi arıyorsunuz ? Eğer yanıtınız ” evet ” ise hemen gözlerinizi organik pamuklu sweat etek modellerine çevirmenizi öneririz.

organik pamuklu sweat etek tchibo

Rahat ve elastik interlok kumaştan yapılmış olan bu etek, tünel şeritli ve bağlama ipli elastik bel bandına sahip. Zarif aynı zamanda sportif bir çizgiye sahipseniz, kombinlerinizin arasında bu parçaya yer vermelisiniz.

İşlemeli Bluz

Yaz aylarının vazgeçilmez renkleri arasında yer alan beyaz, işlemeler ile buluşuyor.

organik pamuklu işlemeli bluz

V yırtmaçlı yuvarlak bir yaka sahip olan dekoratif örgü bantlı saf pamuktan dekoratif işlemeye sahip bu bluz favori parçalarınız arasında yer alacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?