En Yeni Güzellik Teknolojisi Dyson Corrale

Dyson Corrale™

Dyson‘un yeni gözdesi Dyson Corrale™  artık Türkiye’de !

Patentli esnek plakaları kullanarak, saçı bir araya toplayıp ve gelişmiş bir saç şekillendirme sunan Dyson Corrale yakın bir zaman diliminde ülkemizde de satışa sunulmaya başlanmıştır. Dyson markasının yeni gözdesi olan Dyson Corrale saç düzleştirici sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde istediğiniz saç stiline hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dyson Corrale Saç Düzleştiricinin Genel Özellikleri

Esnek plakalara sahip, geliştirilmiş şekillendirme özelliği bulunan Dyson Corrale™  saç düzleştirici ;

? Azaltılmış ısı kullanımı

? Geliştirilmiş şekillendirme

? Kablolu ya da kablosuz kullanım imkanı sunmakta.

Ürünün genel özellikleri arasında şunları sıralayabiliriz.

dyson corrale Türkiye

? Ürün sahip olduğu esnek plakaları sayesinde saçları bir arada tutup, şekillendiren bir saç düzeleştiricisidir.

Manganez bakır alışımı plakalar, saçın çevresinde esneyerek saç tellerini nazikçe bir araya getirmekte. Bu kontrol, azaltılmış ısı kullanımı ile geliştirilmiş bir şekillendirme sunmakta.

?Kusursuz Şekillendirme, Azaltılmış Isı İhtiyacı

Küçük bir esneme ile çok kontrolü bir şekilde şekil vermeyi sağlıyor. Saçlarınızı bir araya getirip şekillendiren esnek plaka aynı saç stilini uçuşmayan ve elektriklenmeyen saçlara azaltılmış ısı kullanımı ile elde etmenize imkan sağlıyor.

? Kablosuz Kullanım Seçeneği İle Geliştirilmiş Şekillendirme

Sizlerinde bildiği gibi efektif düzleştirme hem zaman hem de ısı gerektirmektedir. Dyson Corrale saç düzleştirici ile herhangi bir kablolu düzleştiricilerden alabileceğiniz ısı performansı 30 dakikaya kadar kablosuz kullanımda alabilme imkanı sunmakta. 70 dakika da şarj etme özelliğine sahip. Şayet şekillendirmek için daha fazla süreye ihtiyacınız var ise hibrid şarj modu için sadece kabloya takmanız yeterli olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?