Erkek Arkadaşınızın Evlilik Teklif Edeceğine Dair 5 İşaret !

Evlenme Teklifi Edeceğine Dair 5 İşaret !

Şuan bu yazıyı hangi zaman diliminde okuyacağınızı bilmiyoruz ama, biz farklı zaman dilimleri için yazıyı okuyacak sevgili takipçilerimiz için kocaman sevgili dolu bir günaydın gönderiyoruz. Pozitif, enerji ve sevgi dolu bir zaman geçirmeniz dileğiyle, bugün konumuza başlıyoruz.

Eğer bekar bir bayan iseniz ve hayatınızda çok sevdiğiniz birisi var ise, muhtemel aklınızda şu soru vardır, ” acaba erkek arkadaşım bana ne zaman o hayatımın unutulmaz tekliflerinden bir olan evlilik teklifini yapacak ”. Şimdi bu sorunun cevabına geçmeden önce, güzelce bir bitki çaylarınızı, çayınızı yada kahveniniz yanınıza alın, bize eşlik edin.

Acaba ne zaman evlenme teklifi gelecek ” sorusuna cevap bulmak için sevgilinizin hal ve hareketlerini biraz dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Sevgilinizin yaptığı bazı davranışlar, evliliğe doğru gittiğinin işaretini verir. Peki, hangi davranışlarından, tavrından, yakında evlilik teklifinin geleceğinin bir işaretidir ?

Evlilik Teklifinin 5 Belirtisi

evliliğe giden yol

1.Yaşam Alanındaki Yaptığı Değişiklikler

Eğer birlikte olduğunuz kişi tek başına yaşıyorsa, bekar evini yavaştan yavaşa bir sıcak yuvaya çevirmeye başlıyorsa , bu karşıya verilen büyük bir mesaj sayılır. Bundan şu mesajı çıkartabiliriz. Artık bekar hayatıma bir son verip, şuana kadar tek yaşadığım bu alanda sevdiğimle birlikte yaşayacağım bir alana çeviriyorum.

2. Yüzüğünüz Kaybolduysa 

Takılarınızın içinden bir yüzüğünüzün olmadığını fark ettiyseniz, bunun 2 anlamı vardır. Birinci yüzüğünüzü ya başka bir yere bıraktınız, ya da farkına varmadan bir yerde parmağınızdan düşüp, kayboldu. İkinci anlamı ise, sevgiliniz size yakın bir zamanda evlenme teklifi yapacağından dolayı, parmak ölçünüzü öğrenmek için yüzüğünüzü almıştır. 😉

3.Evliliklere İlgi Duymaya Başladıysa

Bir zamanlar evliliğin ”E” sinden bahsetmeyen kişi, birden ne olduysa, sözü ikide bir evliliğe getiriyorsa, bu evlilik hakkındaki düşüncelerini değiştiren birinin olduğuna işarettir. En kısa zamanda evlilik kervanına katılmak istediğinde ipucudur.

4.Heyecanlı veya Gergin Davranışlar

Kolay değil ömrünün kalan kısmını çok sevdiği kişi ile birleştirme kararı alıyor. Bir taraftan romantik bir evlilik teklifi yapacağını planlıyor, bir taraftan da bu hazırlık aşamasının gizemli kalması için hal ve tavırlarında bazı değişiklikler olabilir.

5.” Biz ” Olmak

Kısa bir zaman dilimine kadar ” ben ” ” sen ” gibi tekil kişi zamirinden ” biz” çoğul zamire transfer olunmuşsa , birlikte yaşayacağınız hayata göz kırpıp, birlikte olmanın keyfini doyasıya yaşamaya başlıyorsunuz, demektir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?