Erkekleri Etkileyen Kadın Parfümleri Hangileridir ?

Erkeklerin En Sevdiği Kadın Parfümleri

En çok tercih edilen kadın parfümü, erkeklerin sevdiği kadın parfümü hangisidir ?

Geçtiğiniz yerlerde izinizi bırakmak, seçtiğinizin parfümün kokusuyla , gücüyle ve büyüleyici alt notaları ile sevdiğiniz erkeği etkileyebilirsiniz.

Çevremizde zevklerine güvendiğimiz erkekler arasında küçük bir anket yaparak,  ”erkeklerin en çok beğendikleri kadın parfümü hangisidir ? ” diye sorduk. Anket sonuçlarına göre en çok beğenilen 5 kadın parfümünü şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

En Sevilen Kadın Parfümleri

♥ Chanel Chance

en beğenilen bayan parfümleri chanel chance

Eğer kendinizi daha çekici ve daha büyüleyici hissetmek istiyorsanız parfüm konusunda tercihinizi baharatlı ve oduncu notalarıyla harmanlanmış, erkeklerinden en sevdiği parfümlerden biri olan Chanel Chance parfümünden yana yapabilirsiniz. Bu parfümü kullanırken şu küçük ayrıntıyı da unutmayın. Kalıcı aynı zamanda yoğun bir kokusu olduğundan dolayı göz önüne alarak gün içerisinde sadece 1 kez sıkın.

♥ Viktor Rolf

en etkileyici kadın parfümleri viktor rolf

Baharatlı ve çiçeksi notalarıyla kendine özgü tatlı bir aroması olan bu parfüm, tamda yerinde duramayan, enerjisi yüksek ve becerikli kadınların kokusu.

♥ Giorgio Armani Code 

en kalıcı bayan parfümleri giorgio armani code 

Aşkın kodu çözen özel kokulardan bir tanesi Giorgio Armani Code. Kendine özgü çiçeklerin aromatik lezzeti ile sizi büyüleyici gecelerin yolculuğuna çıkarmaya hazırlıyor. Bu kokun işaretlerini okuduğumuzda karşımıza şunlar çıkıyor. Kadınlık – Mistizm – Şevket – Gizem – Romantik

♥ Lancome La Vie Est Belle

en iyi parfüm markaları bayan lancome la vie est belle

Tercihiniz doğal güzellikten ve masum cazibeden yana ise vanilyalı, tatlı meyveli , güçlü ve baharatlı notlarıyla sizi tutkulu bir aşka çağıracak olan bu parfümü düşünebilirsiniz.

♥ Calvin Klein Euphoria

en iyi kadın parfümleri 2019 calvin klein euphoria

Bir taraftan bedeninizi sarıp, ruhunuzu okşayacak, bir taraftan da sevdiğiniz erkeği etkileyecek bir koku arayışı içindeyseniz, bu parfüm kokusu tam sizlik, diye biliriz. Kendine özgü baş döndürücü aromasıyla kalbinin kapılarını aralayabilirsiniz.

Sizin Kokunuz Hangisi ? 😉

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?