Kusursuz Bir Cilt İçin 4 Kapatıcı Fondöten 

Bahar gelmeden önce hangi kapatıcı fondöten için doğal bitişli tercih yapmalısınız ?

Cildin nefes almasına izin verirken onları etkili bir şekilde kamufle etmek ve aynı zamanda sağlıklı bir ışıltıya sahip olmak için , kapatıcı, ancak ultra hafif bir fondöten tercih edilir. Aydınlık ve rahat aynı zamanda, doğal kalırken kadife cilt etkisi… Yüksek kapatıcılık ve göze batmayan sonuçları bir araya getirmeyi başaran bu formüllere odaklanın. 

Hızlı Bir Şekilde Keşfetmeniz İçin Doğal Etkiye Sahip 4 Kapatıcı Fondöten

Dior – Yüz ve Vücut Fondöteni

Dior defilelerinde kulislerde kullanılan bu fondöten yüzü adeta bir tül gibi kapatıyor. İçerisinde, gün boyu kusursuz bir cilt sağlayan su geçirmez pigmentler. 

MAC Studio Fix Sıvı Fondöten

Çok sayıda farklı tonları mevcut olan en küçük sivilceleri aynı zamanda kızarıklıkları gizlemenin yanı sıra cilde saten bir görünüm kazandırır . Yağsız formüle edilmiştir, yağlı dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Too Faced Born This Way

En çok satan fondötenler arasında yer alan bu üŕün, geçerken iyi bir nemlendirme  sağlamak için hindistancevizi suyu, dağ gülü ve hyaluronik asit ile aşılanmış , aynı zamanda hafif ve güçlü formülü nedeniyle bir kült haline geldi.

Estée Lauder Double Wear Fondöten

Cildi ağırlaştırmadan birleştirmek ve cildi aydınlatmak için birkaç damla yeterlidir. İsteğe göre ayarlanabilir. Hem küçük kızarıklıkları hem de sivilceleri kamufle eder. Hızlı şehir hayatı için idealdir. 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?