Oscar Töreninden 3 Makyaj Sırrı

91. Oscar Ödül Töreninden Makyaj Sırları

Geçtiğimiz günlerde 91.Oscar Ödülüne teşvik eden birçok yıldız kıyafetleri kadar makyajlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardılar. Bizde bu yazımızda Oscar Ödülüne katılan yıldızların görünüşlerinde fark yaratan makyaj sırlarını siz sevgili takipçilerimiz için masaya yatırdık.

Jennifer Lopez

jennifer lopez oscarÖdül töreninde en çok dikkat çeken yıldızlar içine Jennifer Lopez ilk sıralarda yer aldı, diyebiliriz. Jennifer Lopez, her zamanki gibi bu gecede de kendisi ile özdeşleşen bronz görünümünü korudu. Tercih ettiği makyajda şu ayrıntılar dikkatimizi çekti. Kahverenginden bakıra doğru farklı tonları alt kirpiğinde tercih ederek, göz çevresinde ise gölgeli bir şekilde kullanmayı tercih etmiş. Saç modelinde ise tercihini makyajına hafiflik katmak adına hafif dalgalı ve doğal bir görünüm tercih etmiş.

Lady Gaga

lady gaga oscarGözlerimizi Lady Gaga ‘ya çevirdiğimizde stili ile Audrey Hepburn ‘ü anımsattığını görmekteyiz. Ünlü yıldızı geceye Marc Jacobs makyaj uzmanları tarafından hazırlanmış. Bu gece için Lady Gaga ‘nın makyaj sırrı nedir, diye soracak olursanız, şu ayrıntıları sizler ile paylaşabiliriz. Yumuşak tonları tercih ederek , fresh bir cilt görünümü sağlayarak dikkatleri servet değerlerindeki mücevherler üzerinde toplamış.

Taylor Hill

taylor hill oscarİddialı makyajı ile ödül töreninin odak noktası olmayı başaran Taylor Hill, tören sonrası düzenlenen After Party ‘de damgasını vurdu. Gecenin odak noktaları arasında yer alan ünlü yıldızın makyajımızı incelediğimizde objektiflerimize şu kareler yansıyor. İlk etapta gözlerini tümüyle çevreleyen metalik mavi tondaki göz makyajı . Oldukça iddialı olan bu makyajını maskülen takım ile bütünleştirmiş.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?