Nisan Ayında Yeni Başlangıçlar Yapmaya Hazır mısınız ?

Yeni Bir Ay Yeni Başlangıçlar

Bugün 1 Nisan 2020 Çarşamba. Bu yeni ayda , yeni başlangıçlar yapmaya ne dersiniz ?

Malumunuz sağlığımızı tehdit eden Corono Virüsünden hem kendimizi hem de sevdiklerimizi korumak için evde kalıyoruz. Evde geçireceğimiz bu süreçte hem kendimizi iyi hissetmek, hem modumuzu yüksek tutmak, hem de evde güzel vakit geçirmek için yeni başlangıçları yapmak iyi gelecektir. Şimdi dilerseniz, kahvenizi, çayınızı yanınıza alın, gelin birlikte yeni başlangıçlarımızın listesini oluşturup, hayata geçirelim.

Yeni Bir Sen

Sakın ha, evdeyiz diye kendimizi hemen salıvermeyelim. Ev içinde olsak, rutin cilt bakımımızı yapalım. Sağlığımızı ve kilomuzu korumak için sporumuzu, egzersizlerimizi düzenli yapalım. Günlük ev kombinlerimize önem verelim. Tarzımızı gözden geçirip, beğenmediğimiz yönleri değiştirip, yeni tarzlar oluşturalım. Aynaya her baktığımızda gülümseyip, kendimizin ne kadar önemli olduğu kendimize hatırlatalım.

yeni başlangıçlar

Ücretsiz Online Kurslara Katılmaya Ne Dersiniz ?

Evde yeni bir kursa başlamaya ne dersiniz ? Bugünlerde Harvard, Yale ve Brown gibi dünyanın önde gelen en prestijli Ivy League okullarından farklı farklı alanlarda yüzlerce konu üzerine ücretsiz olarak online ders alma imkanız var. Ayrıntılar için online alabileceğiniz kurslar konumuza göz atabilirsiniz.

Yeni Bir Bakım Rutini Deneyin

Saçınızdan kışın yorgunluğunu matlığını atmak, yıpranmaya başlanan saçlarınızı yeniden canlandırıp, dolgun bir hacme kavuşturmak için evde saç tipinize uygun bakım kürleri yapıp, uygulayabilirsiniz. Evde hazırlayabileceğiniz bakım kürleri için güzellik kategorimize göz atabilirsiniz. Ayrıca doğal yağlardan faydalanarak saç ve cilt bakımınızı evde yapabilirsiniz.

Yeni Alışkanlıklar Edinin

Evde kal, hareketsiz kalma diyoruz ve evde rahatlıkla yapabileceğimiz sporlara yöneliyoruz. Nasıl ve hangisinden başlayacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, bu konuda size küçük bir öneride bulunalım. Bugünlerde birçok spor hocası İnstagram aracılıyla canlı yayın yapmakta. Bunlardan birini takip edip, düzenli olarak evde sporunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yeni Dizilere Başlayabilirsiniz

Şuan da birçok dizi mecburiyetten çekimlere ara verdiklerinden dolayı, yeni bölümleri kısa bir süreliğine seyredemiyeceğiz. Televizyonda sevdiğimi diziler yok ise bizde yeni diziler keşfetmek için internet kullanırız. Bu arada yeni bir diziye başlamak isteyenler için dizi önerileri için aktüel kategorimize göz atabilirler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?