Tesettür Mezuniyet Balosu Kıyafetleri 2018

Mezuniyet balosu için kıyafetlere bakmaya tüm hızıyla devam ediyoruz. Bugün sırada sevgili tesettürlü bayanlar için mezuniyet törenlerinde giyebilecekleri mezuniyet balosu kıyafetlerine göz atacağız.

Bakalım , 2018 tesettürlüler için nasıl kıyafetler hazırlanmış.Her sezon olduğu gibi bu sezonda tesettür giyim alanında hizmet verenler, hem özel günlerde hem de günlük hayatta giyebileceğimiz oldukça şık ve zarif kıyafetler tasarlamışlar.

yeni sezon tesettür abiye modelleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip tesettür giyim içerisinden mezuniyet heyecanı yaşayan gençlerimiz için hiç zaman kaybetmeden elbiselere göz atamaya başlayalım.

2018 Tesettürlü Mezuniyet Elbiseleri

Bu sezon mezuniyet için hazırlanmış abiyelere, elbiselere baktığımızda her biri birinden şık, zarif modellerin yer aldığını söyleyebiliriz. Zarafeti, şıklığı ve ışıltıyı bir arada taşıyan bu kıyafetlerin her bir modeli farklı zevklere hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Tesettürlü Mezuniyet Modası

Sevgili hanımlar henüz diploma töreninizde nasıl bir kıyafet giyeceğinize karar veremediyseniz, ya da beğendiğiniz birkaç kıyafet arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, bu konuda sizlere yardımcı olmak adına birkaç küçük öneride bulunmak isteriz.

yeni tesettürlü mezuniyet elbiseleri

♥ Öncelikle beğendiğiniz kıyafetler arasından seçim yaparken fiziğinize yakışan modelleri bir kenara ayrın.

♥ İkinci adım olarak teninize yakışacak renkler arasından seçim yapmalısınız.

♥ Bu sezonun modası nedir , diye soracak olursanız, hemen söyleyelim. Bu sezon başta dantel detaylı pelerinli tesettür abiyeler çok moda. Bunun yanı sıra yine dantel detaylı tülü tesettür abiye elbiselere vitrindeki yerlerini aldılar.

♥ Bu sezonun favori renkleri nelerdir, diye baktığımızda ilk başta karşımıza tüm ışıltısıyla mor ve tonlarıyla petrol mavisi çıkıyor. Fuşya – Bordo – Saks Mavisi – Somon renkleri de favori renkler arasında yer almakta.

♥ Son olarak baş örtüsü konusunda küçük bir tüyo verelim. Bu sezon abiye ve günlük kıyafetlere üç bantlı şallar eşlik ediyor, haberiniz olsun. 😉

Şimdilik bizden bu kadar. 🙂 Şimdiden tüm mezunlarımıza hayatta başarılar diliyoruz.

Bir sonraki konumuzda görüşmek üzere … Sevgilerle ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?