Türk Kahvenizi Daha Sağlıklı Yapacak 5 Unsur

Sizlerde bizim gibi Türk kahvesi sevenlerden misiniz ? Eğer, cevabınız ” evet ” ise, size güzel bir haberimiz var. Daha sağlıklı aynı zamanda faydalı Türk kahvesi içmek için, kahvenize şu 5 unsurdan birini ekleyebilirsiniz.

Tokluk hissinizi artırmak için kahvenize bir çubuk tarçın ekleyebilirsiniz.

Saçlarınızın daha gür olmasını istemez misiniz ? Peki ya cildinizin daha parlak bir görünümde olmasını ister misiniz ? ” İsteriz ” dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman hemen kahveninizin içine Tip 1 Tip 2 ve Tip 3 kolajen içeren toz bir kolajen ekleyebilirsiniz. 1 ölçek eklemeniz yeterli olacaktır.

Hem daha iyi zayıflayım, hem de tokluk hissim atsın mı istiyorsunuz ? O zaman Türk kahvenizin içine 1 tatlı kaşığı ham kakao ilave edebilirsiniz.

Vücudunuzdaki yağların daha iyi yakmanın yolu kahveden geçiyor desek, ne dersiniz ? ” Nasıl ” mı ? Hemen ne yapmanız gerekeni söylüyoruz. Kahvenizin içine 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı ekleyebilirsiniz.

Geldik, son unsura. Kendinizi daha güçlü, bağışıklık sisteminizin daha iyi desteklemek istiyor musunuz ? Ara ara boğazınızda öksürük oluşuyorsa, aynı zamanda yaz gribine de yaklanmak istemiyorsanız, zencefil ilave edebilirsiniz.

Bu şekilde Türk kahvenizi daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?