Ünlülerin Diyet Sırları ( Adriana Lima – Cindy Crawford )

Günaydın, mutlu pazarlar herkese. Bizim gibi güne erken başlayanlardan iseniz ve şuan elinizde sabah kahveniz var ise, bizimde sizlere pazar ve kahve keyfinize keyif katacak güzel bir haberimiz var. 😉 Bir taraftan keyifle kahvenizi yudumlarken, bir taraftan da ünlülerin fit kalmaları için uyguladıkları diyetleri öğrenmeye ne dersiniz ? Eğer hazırsanız, hemen ünlüler dünyasına bir giriş yapıp, ünlülerin ne yeyip, içtiklerine bir göz atalım.

 Ünlülerin Formda Kalma Sırları 

cindy crawford diyeti

 Cindy Crawford 

ABD’li güzel manken, sabahları erken kalmayı tercih eden ünlüler arasında yer alıyor.  Cindy Crawford’ın günlük programına göz attığımızda şöyle bir tablo çıkıyor karşımıza.

6:30 e- postalarını kontrol ediyor.

10 dakika jakuziye giriyor.

Ardından kardiyo egzersizi ardından 10 dakikalık  tramplen ve merdiven koşuşu yapıyor.

08.00 1 bardak yeşil çay ve yeşil detoks suyu içtiğini belirtiyor.

adriana lima'nın zayıflama sırrı

 Adriana Lima 

Ünlü manken formunu korumak için yıl boyunca beslenmesine dikkat ediyor. Defilesi olduğu zamanlar defileden 9 gün önce özel bir diyet uyguladığını söylüyor. Nasıl bir diyet olduğunu sorduğumuzda sadece toz yumurta içeren protein karışımı olduğunu söylüyor. Defileden 12 saat öncede tüm sıvı tüketimi kesiyor.

Defile olmadığı zamanlar ise, sabahları erken kalmayı tercih eden ünlüler arasında yer alan Adriana Lima , sabah kahvaltısını atlamıyor. Sabah kahvaltısında yulaf ezmesi yanında kuru üzüm ve müsli yemeği tercih ediyor. Yoğurt ve bal yemeği de ihmal etmiyor.

ünlülerin yaptığı diyetler kim kardashian

Kim Kardashian 

Her gün kardiyo hareketleri yaparak formunu koruyan ünlüler arasında yer alıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?