WhatsApp Grup Sohbetlerinde Büyük Yenilik !

WhatsApp Grup Sohbetleri

WhatsApp, gün geçtikçe farklı yeniliklerini kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde WhatsApp grup sohbetlerinde önemli yenilik ile sohbet gündemini güncelledi.

whatsapp grup sohbetlerinde önemli yenilik

Elimizden hiç düşmeyen cep telefonlarında çoğunlukla yakın çevremiz, iş arkadaşlarımız ve yakın dostlarımızla iletişim halinde kalmak için sohbet bölümde çoğunlukla çevrimiçi oluyoruz. Söz konusu grup içi konuşmalar olduğundan dolayı, WhatsApp’ da kullanıcılarının daha rahat bir ortamda sohbet etmelerini sağlamak adına android cep telefonları için  2.19.9 güncelleştirmesi ile birlikte bu durumu biraz değiştirecek gibi görünmekte.

Geride bıraktığımız ayda iphone kullanıcıları için uygulamaya başlanan bu özellik sayesinde, artık android kullanıcıları da işlerini biraz daha kolaylaştıracak olan arama butonu uygulaması görebilecekler.

WhatsApp Android Kullanıcıları Grup Aramalarını Daha Kolay Yapacaklar

Sohbet alanında yapılan bu yenilikle birlikte , WhatsApp gruplarının üst bölümlerinde yer almakta. Üst bölümde yer alan butona bastığınız taktirde grup üyeleri arasında hızlı bir şekilde seçim yapıp, dilerseniz sesli, dilerseniz de görüntülü bir şekilde sohbet etme imkanı bulabilirsiniz.

Yeni yapılan bu güncellemenin zaman kazandıran bir özellik olduğunun altını çiziyorlar. Yapılan diğer bir güncelleme ise GIF hazırlar iken ve paylaşım yaparken yapılan hataların giderilmiş olmasıdır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?