Yağ Yakan Kahve ile Fazla Kilolara Elveda !

” Biran önce fazla kilolarımdan sağlıklı bir şekilde kurtulmak istiyorum, bunun için ne yapmalıyım ” diyenler için oldukça etkili bir tarifimiz var. Yağ yakıcı kahve ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. 

Nasıl mı ? Bunun için sizleri konumuza göz atmaya davet ediyoruz.

Eğer güne kahve ile başlayanlardansanız, ya da gün içerisinde kahve tüketenlerden iseniz, içeceğiniz kahveyi birazcık değiştirerek fazla kilolarınızdan kurtulmak mümkün. Şimdi mutfağa doğru geçelim ve yağ yakıcı kahvemizi hazırlamaya başlayalım.

☕ Yağ Yakıcı Kahve Nasıl Hazırlanır ? ☕

yağ yakıcı kahve tarifi

Malzemeler

? Bir bardak süt

? 1 tatlı kaşığı kahve çekirdeği

? 1 tane çubuk tarçın

Hazırlanışı 

? Yağ yakıcı kahveyi hazırlamak için bir gece öncesinden bir küçük tencerenin içerisinde süt ve çubuk tarçını kısık ateşte kaynatın.

? Süt bir taşım kaynadıktan hemen sonra ocağın altını kapatıp, sabaha kadar bekletiyoruz. Burada amaç tarçın özünün iyice sütün içerisine karışmasını sağlamak.

? Sabaha kadar beklettiğimiz bu karışımın içerisine kahveyi de ekleyip , kaynatıyoruz.

Yağ yakıcı kahve içime hazır.

Yağ Yakıcı Kahveden İyi Bir Sonuç Elde Etmek İçin Bunlara Dikkat Etmenizi Öneririz.

  • Yağ yakıcı kahvenizi mümkünse akşam üstü 4 ile 5 saatleri arasında içmeye özen gösterin. Bu saatlerde kişilerde enerji düşmesi yaşanır ve bunun sonucunda da akşam aşırı yemek yeme isteği oluşur.
  • Yaktığınız yağları idrar ya da ter yolu ile batmanız için kahvenin yanında 2 büyük bardak su içmelisiniz.
  • Kahvenin etkisini görmek için en az bir hafta düzenli olarak kullanmalısınız.
  • Eğer kahveyi hazırlayacağınız zaman evde çubuk tarçın yok ise alternatif olarak 1 çay kaşığı toz tarçın kullanabilirsiniz. Ama çubuk tarçın kullanmaya özen gösterin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?