52 Yaşındaki Halle Berry’nin 25 Yaşında Görünme Sırrı

Halle Berry genç görünme sırrı

Hollywood ünlü oyuncularından biri olan Halle Berry geçtiğimiz günlerde 52 yaşına girdi. İlerleyen yaşına rağmen hala bir genç kız gibi görünüme başaran ünlü oyuncu sağlığını ve güzelliğini yoga ve fitness borçlu olduğunu söyledi.

Geçenler nasıl 25 yaşındaki gibi fit bir vücuduna sahip olduğunu cilt güzelliğini nasıl koruduğunu instagram hesabından hayranları ile paylaştı. Bizde onun aracılığı ile fit bir görünüme sahip olmak isteyenler ne kadar yaş alırsa alınsın 18 yaşındaki gibi enerji dolu,formda görünmek isteyenler için Halle Berry’in güzellik tüyolarını paylaşalım, istedik.

Yoga ve Meditasyon 

Ünlü oyuncu düzenli olarak meditasyon ve yoga yaptığını belirtiyor. Yoga ve meditasyon yaparak sadece bedenini güçlendirmediğini aynı zamanda zihni de eğittiğini belirtiyor.

halle berry kaç yaşında

Fitness

Fitness , kendisi için sadece bir yerlere yumruk atıp, koşmak yada ağırlık kaldırma anlamına gelmediğini söylüyor ve cümlesine şu şekilde devam ediyor. Süper bir fit görünüme aynı zamanda atletik bir yapıma sahip olmak esnemek ve nefes almakla ilgili olduğunu belirtiyor.

Düşünceler Hayatınızı Değiştirir

Halle Berry sosyal medya hesabından takipçilerine şu mesajı vermeyi de ihmal etmiyor. Her şey düşünme şeklini değiştirmekle başlar. Bazen olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşırsanız, huzuru ve mutluluğu bulduğunuzu göreceksiniz.

halle berry son hali

Motive Olmak

Bazen bir işe motive olmak zor olabiliyor. Böyle durumlarda motive olmak için yaptığınız işe bir eğlence katarsanız, her işin daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Kemik Suyu

Genç görünmenizin sırrı nedir diye sorulduğunda, sırrının kemik suyunda olduğunu söylüyor. Kemik suyunun yanı sıra beslenmeye de çok önem verdiğin altını çiziyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?