Evde Yaşlanma Karşıtı Serum Hazırlıyoruz

Genç cildin sırlarını kendi mutfağınızda keşfedin !

Cildinizin sonsuza kadar genç ve canlı görünmesini sağlayacak sihirli iksiri bulmayı hiç hayal ettiniz mi ? ” Ettim ” diyenleri duyar gibiyiz. O zaman size süper bir haberimiz var ! Bugün sizinle birlikte yaşlanma karşıtı serum hazırlayacağız.

Kendi güzellik ürünlerinizi yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Basit malzemelerle ve birkaç dakikanızı ayırarak, zararlı kimyasallar içermeyen ve cildinizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, cilt güçlendirici bir serum geliştirebilirsiniz.

Bir taraftan cildinizi besleyip, güzelleştirecek, bir taraftan da yaşlanmanızı erteleyecek bazı temel bileşenleri bilmekte fayda var. Bu bileşenler, neler mi ? Hemen söylüyorum.

  • E Vitamini Yağı : İnce çizgileri ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Cildinizi nemledirir.
  • Kuşburnu Yağı : Gözenekleri sıkıştırır. Cildinizi nemlendirir. Yumuşak peeling etkisi sayesinde cildinizi güzelleştirmede katkıda bulunur.
  • Buhur Yağı : Cildinizi nemlendirir. Kurumasını önler. Cildinizin daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Kırışıklık görünümünü azaltan antioksidanlar içermektedir. Gibi temel maddelerden bahsediyoruz. Bu doğal yağlar, cildi nemlendirmeye, yenilemeye ve korumaya yardımcı olan yaşlanma karşıtı fayda sağlayan güç merkezleridir.

Şimdi gelelim, evde yaşlanma karşıtı serumu nasıl yapacağımıza.

Gerekli malzemeler :

  • 1 tane E vitamini yağı kapsülü
  • 1 tatlı kaşığı kuşburnu yağı
  • 1 tatlı kaşığı buhur yağı

Bu malzemeleri koyu renkli bir cam şişede birleştirin (bu, yağın gücünün korunmasına yardımcı olur), iyice çalkalayın ve işte! Ev yapımı yaşlanma karşıtı sermunuz kullanıma hazır.

Unutmayın, tutarlılık burada anahtardır. Ev yapımı serumunuzu ne kadar düzenli kullanırsanız sonuçlar o kadar iyi olur. Her gece yatmadan önce sadece birkaç damla size yardımcı olabilir.

Yaş sadece bir sayıdır ve kendi ev yapımı yaşlanma karşıtı serumunuzla kontrol sizde. Cildinizin bir canlılık ve gençlik hikayesi anlatmasına izin verin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?