Ebru Şallı İle Zinde Kal Kanal D’de

Ebru Şallı İle Zinde Kal 3 Aralık Pazartesi Günü Kanal D'de Başlıyor.

Ebru Şallı İle Zinde Kal 3 Aralık Pazartesi Günü Kanal D’de Başlıyor.

Sevgili hanımlar ve beyler, geçen yaz olduğu gibi önümüzdeki yazı da fit ve sağlıklı karşılamak için şimdiden egzersizlere, spora, pilates e yada farklı bir spor aktivitesine başlamayı ihmal etmiyoruz. Tabi sporun yanı sıra sağlığımıza ve beslenmemize de özen gösteriyoruz.

Eğer işe nereden ve nasıl başlayacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız bu konuda size bir önerimiz olacak. İşe platesle başlamaya ne dersiniz ?

ebru şallı ile zinde kal

Ekran aracılığıyla birçok kişiye pilatesi sevdiren ve yapmalarına öncülük eden sevgili Ebru Şallı 3 Aralık Pazartesi’den itibaren hafta içi hergün saat : 08.15 ‘de Kanal D ekranlarında olacak. Kısaca programın içeriğine değinelim.

ebru şallı yeni programı ne zaman başlıyor

Daha önce Ebru Şallı’nın yaptığı tv programlarını yakından takip edenler iyi bilirler, programın bir bölümünde güne enerji dolu başlamamızı sağlamak, duruşumuzun düzgün olmasını sağlamak ve vücudumuzu sıklaştırıp daha fit görülmemizi sağlayan plates hareketleri yer almakta. Platesin yanında programın içinde doğru beslenme, güzellik sırları, evde yapabileceğimiz cilt ve saç maske tarifleri bulunmakta. Bunların yanı sıra alanında uzman konuklarda yer almakta.

Sizlerde yeni bir aya, yeni bir haftaya ve yeni bir güne sağlıklı, zinde , pozitif ve zinde başlamak isterseniz, ” Ebru Şallı İle Zinde Kal ” programını kaçırmamanızı öneririz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?