Saçınıza İyi Gelecek En Etkili 5 Saç Bakım Serumu

En İyi Saç Bakım Serumu

Deniz, kum, havuz ve güneş ışınlarından yıpranan saçlarınızı yeniden canlandırmaya yardımcı olacak en iyi 5 saç bakım serumu.

En İyi Saç Bakım Serumları

Kerastase Resistance Serum Therapiste

Saçınız aşırı yıpranmış ve çok işlem görmüş ise sizlere Kerastase Terapist Serumu öneririz.

en etkili saç bakım serumu kerastase
Kerastase

Saç tellerinizi anında onaracak olan bu saç serumu sayesinde saçlarınız daha güçlü bir görünüme kavuşacaktır. Isıyla kurutulup hasar gören ve saç kırılmalarına karşıda oldukça etkilidir.

MisBahçe Onarıcı Saç Bakım Yağı

Saç telleriniz oldukça ince, mat ve zayıf mı ? O zaman saç tellerinizi güçlendirmek ve canlandırmak için onarıcı saç bakım yağlarına göz atmakta fayda var. Hemen size bir onarıcı saç bakım yağı önerelim.

misbahçe canlandırıcı onarıcı saç bakım yağı
MisBahçe

MisBahçe canlandırıcı saç bakımı ile , bir taraftan saçlarınızı beslerken, bir taraftan da besleyip güçlendirebilirsiniz. Canlandırıcı saç bakım yağının içerisinde ; A ve E vitaminleri, saçların ışıltısını artıracak olan antioksidan açısından zenginleştirilmiş olan argan yağı bulunmakta. Ayrıca ipeksi yumuşacık bir dokunuş elde etmenizi sağlayacak Hindistan cevizi yağı, saçınızı kökten uca güçlendirip canlandıracak olan biberiye yağı da mevcuttur.

Urban Care Makademya Yağı Keratin İçeren Yoğun Nemlendirici ve Onarıcı Saç Serumu

Kızlar, şimdi size öyle bir üründen bahsedicem ki, bir taraftan saçlarınızı kökten uca onaracak, bir taraftan da keratin bakımı yapmışcasına saçlarınızın nem dengesini sağlayacak. Hangi üründen mi bahsediyorum ?

en iyi saç bakım serumu urban care makademya yağı
Urban

Evet, sizlerin de tahmin ettiği üzere Urban’ın Makademya Yağı ve Keratin İçeren Yoğun Nemlendirici ve Onarıcı Saç Bakım Serumundan bahsediyorum. Aşırı işlem görmüş ve yıpranmış saçlara özel olarak geliştirilmiş bir ürün. Bir taraftan saçlarınızın canlılığını geri kazandırırken, bir taraftan da UV fitresi sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.

Kıvırcık Saçlar İçin Saç Bakım Serumu : Skinfood Argan Oil Silk Plus

Şimdi de kıvırcık saçlar için bir saç bakım serumu önerisinde bulunalım.

en çok kullanılan saç bakım serumu skinfood argan oil silk plus
Skinfood

Skinfood Argan Oil Silk Plus Kıvırcık Saçlar İçin Saç Bakım Serumu krem / jel formülü sayesinde dalgalı ve kıvırcık saçların daha kolay şekillenmesine yardımcı olurken, aynı zamanda saçınızın nem dengesini sağlar. İçerisinde bulunan E vitamini yönünden zenginleştirilmiş olan Fas argan yağı sayesinde kurumuş, yıpranmış ve canlılığını kaybeden saçlar, daha sağlıklı bir görünüme kavuşur. Ayrıca parlayıp, ışıl ışıl bir görünüme de kavuşur.

Yıpranmış Saçlar için Kırılma Karşıtı Serum – Yves Rocher

Son olarak yıpranmış saçlar için bir ürün önerisinde bulunarak, bu konumuzu da sonlandıralım.

yves rocher yıpranmış saçlar için kırılma karşıtı serum
Yves Rocher

Kızlar, sizin de iyi bildiğiniz gibi yıpranmış saçlar zamanla, nemini ve canlılığını kaybettiği için özel bir bakıma ihtiyaç vardır. Bu nedenle tüm saçın ihtiyacını karşılayacak olan bir ürüne ihtiyaç duyabiliriz. İşte tam bu noktada sizlere yıpranmış saçlar için kırılma karşıtı serum öneririz. Yves Rocher ‘in organik agav formülü ile güçlendirmiş bu ürüne göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?