Soğuk Havalarda Yapabileceğiniz 5 Makyaj Trendi

Kış Makyaj Trendleri

Kış aylarında makyaj nasıl olmalı ? Soğuk havalarda makyaj yapmanın püf noktalarını merak ediyorsanız, konumuza bir göz atın, deriz.

Kış mevsiminde deneyebileceğiniz 5 makyaj trendi ile sizlerle birlikteyiz. Daha etkileyici bakışlar, cazibeli kirpikler, ultra pembe yanaklar, soğuk havalarda denemeniz gereken, sıcak makyaj uygulamalardan sadece birkaçı.

İşte Soğuk Havalarda Yapabileceğiniz Makyaj Trendleri

Cazibeli Kirpikler

Etkili bakışlarınızı biraz daha ön plana çıkarmak için kirpiklerinize daha etkili dokunuşlar yapmalısınız. Unutmayın, etkili bakışlar için tek tek belirginleştirilmiş kıvrık kirpikler sahip olmanız yeterli . Bu kirpiklere sahip olmak için maskara bazı, kirpik kıvırıcısı ve plastik fırçalı bir maskara kullanabilirsiniz.

Göz Makyajınızı Yeni Bir Yorum Katın

Göz makyajınıza farklı bir yorum katmak için bu dönemde eyelinerınızı bir tık daha kişileştirebilirsiniz. Pop renklere, çizgisel formlar ve ışıltı bitişler ile göz makyajınıza yeni bir yorum katabilirsiniz.

2021 kış makyajı

Kış Paleti

Rutin olarak kullandığınız makyaj renk ve tonların biraz dışına çıkmak istiyor ama bir türlü yeni renkler konusunda kararsız kalıyorsanız, başlangıç olarak şu renkleri deneyebilirsiniz. Kış renk paletleri ile ahenk içinde olan şeftali ve kiremit tonlarını düşünebilirsiniz.

Ultra Ferahlık

Günlük rutin makyajınıza ferah bir dokunuş yapmak için cilt dokunuzu biraz daha ön plana çıkartacak ultra nemli bitişe sahip ferah renkler tercih edebilirsiniz.

Süper Mat Bir Görünüm

Nemli ve ışıltılı bir cilt bana göre değil diyorsanız, yeni makyaj trendleri arasında yer alan mat trend tam size göre ! Retro bir etkiye sahip , ciltte bronz , bakışlarda ise toprak tonların hakim olduğu mat görünümler oldukça trend.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?