Yaşam Alanlarınızın Kokusunu Değiştirecek Olan Kokulu Mumlar

Evinizin dekorasyonu ışığı ve kokusuyla tamamlayacak olan mis kokulu mumlar.

Yaşam alanlarınızın dekorasyonu hem ışığıyla hem de kokusuyla tamamlayacak olan dekoratif kokulu mum çeşitlerini keşfetmeye hazır mısınız ?

Evinizin ve işyerlerinizin atmosferinde yağmur sonrası etrafa yayılan toprak kokusunun yayınlamasını istemez misiniz ? Ya da doğaya renk veren yeni açan bir çiçek kokusunu yaşam alanınızın atmosferini sarmasını istemez misiniz ? Sizlerde bizim dekorasyonda hem ışığa, hem de kokuya önem veriyorsanız, gelin birlikte dekorasyonumuza estetik katacak olan mumları birlikte keşfedelim.

Yaşam Alanlarınızın Atmosferine Mis Gibi Kokular Yayacak Olan Mumlar

2022 ev aksesuarları ilhanlar home
İlhanlar Home

Kimi zaman bir çiçek kokusu, kimi zaman bir baharat kokusu mekanın ambiyansını değiştirmeye yetiyor. Etrafa yaymış olduğu kokusu ve ışığı ile ev dekorasyonun vazgeçilmez unsurları arasında yer alan mumlar, her zaman için popülerliğini korumakta. Bugünlerde biraz ruhunuzu şımartmak aynı zamanda dekorasyonuzu da bir tık şımartmak için farklı kokulardan derlemiş olduğumuz mumları sizlerin beğenisine sunmak istedik.

Narın Bereketi ve Kokusu Evinizi Sarsın ( Atelier Rebul )

yeni atelier rebul mum çeşitleri
Atelier Rebul

Yaşamın, bolluğun ve bereketin simgesi olarak bilinen nar, rengini ve kokusunu karanfil ve tarçın ile birleştirmiş. Notalarına limon kokusunu da ekleyen bu bereket mumu, evinizin atmosferini değiştirmeye geliyor. Alt notlarında paçuli kokusuna yer vererek zihninizi rahatlatıp, harekette geçirecek.

Beyazın Masuniyeti Dekorasyonuza Büyüleyici Bir Etki Bırakıyor (Feu du Ciel )

feu du ciel mum modelleri
Feu du Ciel

Hayata küçük bir mola verip hem ruhunuzu hem de bedeninizi rahatlamak için ihtiyacınız olan şeyler. Arka fonda tüm benliğinizi rahatlatacak bir müzik. Kokusuyla sizi rahatlatacak olan mis kokulu bir mum. Müzik işini size , koku işini de Feu du Ciel’le bırakıyoruz. Notlarında bergamot, leylak, karanfil, paçuli ve sandal ağacının eşsiz kokusu.

Kokuların Notalar İle Eşsiz Dansı ( Fiolas )

fiolas soul jazz mum
Fiolas

Bir koku hayal edin ! Karanfilin ısıtıcı katmanlı kokusu bir anda tüm mekana yayılıyor. Orta notalarından yükselen pembe biberin kokusuna nar çiçeği kokusu eşlik ediyor. Üst notalara doğru yükseldikçe papuçi ve sedir ağacı mekana mistik bir koku yayıyor. İşte hayalinizi gerçeğe dönüştüren bu mumun adı : soul jazz mum.

Zengin Aromaların Armonisi ( Laboratory Perfumes )

amber kokulu mum laboratory perfumes
Laboratory Perfumes

Ardınç meyvesi, turunçgiller ve mimenin muhteşem koku ahengi. Lavanta, fesleğen ve biberiyenin doğal olarak harmanlandı. Bu şahane karışıma beyaz amber ve ağaç yosunu notaları eşlik ederek oldukça zengin bir aroma oluşuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?