Yaz Mevsimde Denemeniz Gereken 5 Trend Saç Modeli

Bu yaz mevsimde mutlaka denemeniz gereken trend saç modellerini sizler için bir araya getirdik. İşte günlük hayatınızdan özel günlerinize kadar stilinize eşlik edece yeni trend saç modelleri !

Yaz Sezonun En Popüler Saç Modelleri

1. Mikro Saç Örgüler

Bu yaz mevsiminin en trend saç modelleri arasında ilk sıralarda mikro örgülerin yer aldığını görmekteyiz. İster plaja giderken, ister arkadaşınızla buluşmaya giderken bu kolay saç modelini tercih edebilirsiniz. Mikro örgüler ile ilgili küçük bir tüyo paylaşalım. Eğer saçlarınız kabarıyorsa , perçemleriniz uzamış ise ya da saçlarınızın kötü bir görünümde olduğunu düşünüyorsanız bu görünümü mikro saç örgüsü ile kolay bir şekilde kamufle edebilirsiniz.

2. Yeni Nesil Dağınık Saç Topuzları

Balerin formatından bir tık çıkıp yeni nesil dağınık topuzlar bu sezonun popüler modelleri arasında yer alıyor. Saçlarınıza bir tık hareketlilik kazandırmak, enerjinizi artırmak için şöyle bir uygulama yapabilirsiniz. Saçınıza hafif bukle ve dalgalar yapın. Daha sonra dağınık bir topuz yaparak saçlarınıza hareketlilik ve enerji katabilirsiniz.

3. Yarım At Kuyruğu

Her mevsim trend olan yarım at kuyruğu bu mevsimde trend olmaya devam ediyor. Tarzınız ister spor olsun, ister klasik olsun, tarzınızda güzel bir kombin oluşturmak için yarım at kuyruğu tercih edebilirsiniz. Vaktim çok az hemen saçımı pratik bir şekilde toplayıp, çıkmam gerekiyor, diyorsanız, bu model işinizi kolaylaştıracaktır.

4. Jet Topuz

jet topuz saç modelleri

Akşam bir davette katılmayı düşünüyor, ama bu sıcakta saçlarınızı açık bırakmak istemiyor musunuz ? O zaman hemen sizi jet topuz ile tanıştıralım. Gece kıyafetiniz ile muhteşem bir ahenk oluşturacak, kendinizi daha seksi hissetmenizi sağlayacak jet bitişle hızlı bir şekilde toplanmış mikro balerin topuzunu denemelisiniz.

5. İkinci Gün Dalgalar

Orta boy bir saç modeline sahipseniz, bu dalgalar tam sizlik ! Saçlarınıza bukleler yaparak daha hacimli gösterebilir aynı zamanda saçlarınıza hareketlilik kazandırabilirsiniz. Şöyle bir gözünüzün önünde canlandırın. Saçlarınıza bukleler yaptırdığınız gün ikinci günü göz önünüze getirin. Böyle belirli belirsiz kıvrımlara sahip saçlar, tıpkı plajdaki dalgalar gibi eforsuz , aynı su dalgaları gibi de romantik bir görünüme sahip olacaktır.

Sizin bu yaz için favori saç modeliniz hangisi ?

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : 2021 Yılının Saç Trendleri Nelerdir ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?