Yeni Sezon İsa Duran Mobilya Oturma Grupları

Oturma odanızı daha estetik bir görünüme kavuşturacak aynı zamanda konforu ve rahatlığı sunacak olan yeni sezon oturma grupları İsa Duran Mobilya ‘ da sizleri bekliyor.

Almayı düşündüğünüz oturma grubunuzun hem zevkinize hitap etmesini, hem günümüzün trendine uygun olmasını , hem de fiyatında bütçenize hitap etmesini istiyorsanız, sizleri İsa Duran Mobilya‘ya bekliyoruz.

Yaşam alanlarınıza estetik katacak olan bu sezonun trendini evinize taşıyacak olan oturma gruplarına geçmeden önce küçük bir bilgiyi siz sevgili takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz. Kendi yaşam alanımızın oturma odasında, salonunda ve yatak odasında tercihimiz İsa Duran Mobilya’dan yana olduğunu söylemekte fayda var.

Kalitesinden ödün vermeyen, farklı tarzlara ve zevklere hitap eden mobilyaları burada bulabilirsiniz. Bu sezonun trendi olan sportif oturma grupları, oturma odalarınıza bir taraftan rahatlığı ve konforu sağlarken, bir taraftan da oturma odanızı elit bir görünüme kavuşturuyor.

   Gri ve Siyahın Muhteşem Ahengi  

oturma grupları isa duran mobilya

Siyahın asaleti, grinin zarafetiyle buluştuğu ikili koltuklar oturma odanıza elit bir görünüm oluşmasına yardımcı olurken, koltuklara eşlik eden beyaz ve gri renklerin küçük kareler ile buluştuğu berjerde odanıza sportif bir hava katacak. Koltuk takımın lükens ayaklı olması da bir taraftan koltuk takımına farklı bir hava katarken, bir taraftan da temizlik işinde kolaylık sağlıyor.

  Salonlarınıza Çok Yakışacak Bej ve Yeşil Koltuk Takımı 

isa duran mobilya 2018 koltuk takımları

Benim salonum hem elegan bir görünüme sahip olmalı, hem de sportif bir çizgide olmalı diyorsanız, bu oturma grubu tam salonunuza göre olduğunu söyleyebiliriz.

Geniş oturma alanı ile misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı olacak olan bu koltuk takımı beyaz rengin bir tonu olan bej ile salonunuzu asil bir görünüme kavuşturacak, yeşil rengi ile de ortamda dinlendirici ve sakin bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olacak.

Yaşam alanlarınıza estetik ve konfor katacak olan bu oturma grupları ve diğer mobilya ürünleri hakkında detaylı bilgi için dilerseniz, BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?