Cildiniz Kışa Hazır Mı ?

Cildinizi Kışa Hazırlayın

Soğuk havalara karşı cildinizi koruyacak , güçlü içeriklere sahip ürünler ile cildinizi kışa hazırlamaya hazır mısınız ?

Gün Boyu Nemli Bir Cilt

cildi soğuktan koruyan krem cerave

Gün boyu nemlendirici güce sahip aynı zamanda yoğun bir kıvama sahip olan CeraVe nemlendiricinin içerisinde cildinizi için gerekli olan seramid, hyalüronik asit ve gliserin içermektedir. Kremin içerisinde , cildinizi nemlendirici ve koruyucu bariyerlerin onarılmasına yardımcı olan etken maddeler bulunmakta. Cildinizde herhangi bir nem sorunu yaşıyorsanız, bu kremi kullanabilirsiniz.

Gece Gündüz Onarımı

gece gündüz bakım kremi lierac sebologie double concentrate

Yaz boyu güneşlenmenin ve denize girmenin sonucunda gözenekler tıkanmaya başlar ve bazı ciltlerde akneler oluşabiliyor. Gözenek tıkanmasına , akne oluşumuna ve tüm cild pürüzlerine karşı, gün boyu yüksek konsantreli bakım için Lierac Sebologie Double Concentrate tercih edebilirsiniz. Bu ürün yağlanma , parlama , geniş belirgin gözenekler ve akne gibi pürüzlerine karşı etkili. Gündüz kullanımında ; cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olurken , sebum üretimini azaltıyor ve antibakteriyel etkisi sayesinde anında matlık sağlıyor. Gece kullanımında ise ; yoğun bir tedavi uygulayan serum , glikolik asit ile ölü hücreleri ortadan kaldırarak , cildin yenilenmesine ve derinleme temizlemesine yardımcı olmakta.

Leke Savaşı

leke karşıtı serum skinceuticals discoloration defense

Cilt lekeleriniz gittikçe sizi rahatsız etmeye başladıysa , Skinceuticals Discoloration Defense Serum , kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer cildinizde UV ışınlarından dolayı lekeler oluşmaya başladıysa , reçete ilaç kullanımı ve medikal uygulamalar sonucu melanin üretimi tetiklemiş ce cildinize lekeler oluşmaya başladıysa , bu ürün lekeler ile savaşmak için oldukça ideal.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?