Dünyaca Ünlü Magnum Store Mersin’de

Magnum Store Forum Mersin AVM 'de

20 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasında Magnum Store Forum Mersin AVM’de .

Sevgili Mersinliler , bu kavurucu Ağustos sıcaklıklarında içinizi serinletecek yeni tatlar keşfetmeye ne dersiniz ? Bu sıcak havalarda şöyle görünümü ile göz estetiğimize hitap eden, muhteşem aromaların dilimizde muhteşem bir tat bırakacağı bir dondurma iyi gider, diyenlerden misiniz ? Eğer bu kavurucu havalarda serinletici bir lezzet iyi gider diyorsanız, Mersin Forum AVM‘de 20 Ağustos – 22 Eylül arasında gerçekleşecek olan Magnum Store günlerini kaçırmayın, deriz.

Magnum Store Mersin

mersin etkinlikleri magnum

Bugün kendinize küçük bir ödül vermek veya kendinizi biraz şımartmak istiyorsanız, Mersin Forum AVM’de almanızı öneririz. Hazır , Forum AVM’ye kadar gelmişken Magnum Store uğramayı da ihmal etmeyin 😉

Hazza Davet

magnum store mersin forum avm

Classic , double , mini, after dinner, Magnum yakut ve diğer ürünlerden hangisi sizin Magnumunuz ? Ben farklı tat denemek istiyorum, diyenlerdenseniz , kendi dondurmanızı kendiniz oluşturmaya ne dersiniz ?

Kendi Magnumunu Kendin Yarat

benim magnumum

Sadece 3 adımda kendi Magnum dondurmanızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Nasıl mı ?

Kendi Magnum’unu Kendin Yarat

kendi magnumunu kendin yap

Enfes dondurmanızı oluşturmak için ilk önce size sunulan süslemeler arasından üç farklı süsleme seçiyorsunuz. İkinci aşamada beyaz, sütlü ve bitter üçlüsü arasından çikolata kaplamanı seçiyorsun. Son aşamada ise beyaz, sütlü ve bitter sosları arasından seçim yapıp, kendini dondurmanı hazırlatıyorsunuz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?