En İyi 4 Nemlendirici

En Çok Tercih Edilen Nemlendiriciler

Mevsim geçişlerden, yeteri miktarda su tüketmediğimiz zamanlarda cildimizin kurumaya başladığını görürüz. Bu durumda cildimizin nemlendirmek için nemlendirici kremlere başvururuz.

Yüzünüzü nemlendirecek aynı zamanda gözle görülür bir fark oluşturup yüzünüze canlılık verecek olan en iyi nemlendiricileri sizler için araştırdık.

Hydra Life Sorbet CrèmeDior

en iyi nemlendirici kremler

Bir taraftan cildinizi besleyip, bir taraftan cilt dengenizi sağlayıp, bir taraftan da cildin savunma mekanizmasını güçlendiren Dior- Hydra Life Sorbet Crème haberla ve ebegümeci yapraklarından yararlanılmıştır. Yüzünüzü gün boyu nemli tutacak olan bu krem aynı zamanda cildinize de dolgunlaştırır.

Blue Therapy Red Algae Uplıft Cream – Biotherm

en iyi nemlendirici krem 2020

Kırmızı algin gücünden faydalanarak cildimizi sıkı bir görünüme kavuşturacak olan Biotherm özel bir krem geliştirdi. Cildinizde gözle görülür bir değişim oluşturacak olan Blue Therapy Red Algae Uplıft Cream yüzünüzde hafif bir pembesi ışıltı katacaktır. Ürünü düzenli bir şekilde kullandığınız taktirde gün geçtikçe daha sıkı bir görünüme, yumuşak , pürüzsüz ve kadifemsi bir cilde sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Kiehl’s Ultra Facial Cream

en iyi yüz nemlendirici

Günlük kullanıma uygun yüzünüzü nemlendirecek bir ürün arıyorsanız, birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılan Kiehl’s Ultra Facial Cream tercih edebilirsiniz. Herhangi bir parfüm yada koku içermeyen, sürüldüğü zaman cilde ağırlık yapmayan , cildi çok iyi nemlendiren bu ürün her cilt tipine uygundur.

DAYWEAR SPF 15 CREME N/C – Estée Lauder

en iyi nemlendirici markaları

Cilde ihtiyacı olan nemi verip, cildi canlandırmaya yardımcı olan DAYWEAR SPF 15 CREME N/C aynı zamanda güçlü antioksidan sayesinde cildinizde oluşmaya başlayan yaşlanma belirtilerini de azaltmaya yardımcı olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?