Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği 3 Özellik

Sevgili kadınlar, sevdiğiniz erkeği etkilemek, onları kendi çekim alanınıza sürüklemek mi istiyorsunuz ? O zaman hemen kendinize güzelce kahve yapıp, koltuğunuza kurulup, erkekleri nasıl etkileyebileceğiniz konusunda fikir alış verişinde bulunalım. Ne dersiniz 😉

Çevremizdeki erkek arkadaşlarımıza sorduk. Bir kadında beğendiğiniz özellikler nelerdir, diye. Aldığımız en popüler 3 özelliği hemen sizinle paylaşıyoruz. Hazır mısınız ?

Erkeklerin Kadınlarda Beğendikleri Özellikler

❤ İçtenlikle Gülen Kadınlar Bizi Etkiler

Büyük şehrin stresi, yoğun iş temposu, günlük koşuşturma derken, çevremizde içtenlikle gülümseyen bir kadının yanında olmasını isteriz. Gözlerinin içine kadar samimiyetle gülümseyen bir kadın, günün tüm yorgunluğunu üzerimden alıp, kendimi tazelenmiş hissetmeme yardımcı olur.

❤ Kendini Geliştiren Kültürlü Kadınlara Bayılıyorum

Hayatı boyunca sürekli kendini güncelleyen , yenileyen, her zaman için kendini ileri taşımayı başaran kadınlara bayılıyorum. Tutku ile bağlı olduğu bir yazarın olması, şehrindeki etkinlikleri yakından takip edip, katılması bizi etkiler. Gün sonunda bir araya geldiğinde seviyeli bir şekilde her konudan sohbet edebileceğim biri ile olmak isterim.

erkeklerin kadınlarda beğendiği özellikler

❤ İltifat Eden Kadınlar Kalbimizi Çalabilirler

Nasıl ki, kadınlar erkekler tarafından iltifat edilmesinden hoşlanıyorsa, biz erkeklerde ruhumuzu okşayacak iltifatlar duymak isteriz. Tabii ki , iltifatında bir dozu olmalı. Aşır iltifatlardan hoşlanmayız. Güne iyi başlamamızı sağlayacak güzel bir mesaj, bu koku tenine çok yakışıyor, tarzını beğendim, gibi küçük tatlı iltifatlar, ruhumuzu okşar.

Kahvemizin son yudumuna, sohbetimizin de sonuna gelmiş durumdayız. Sevgili kadınlar, bu küçük tüyoları aklınızın bir köşesine not etmeyi unutmayın.

Yeni bir yazıda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?