Göz Altı Torbaları ve Göz Altı Koyu Halkalar İçin Maske

Selen Esener'den Göz Altı Morlukları ve Şişlikleri İçin Bir Çözüm Önerisi

Sevgili Eczacı Selen Esner’den göz altı torbalarına ve göz altında oluşan koyu halkalara iyi gelecek kahve maskesi tarifi.

Sevgili hanımlar, sadece 2 malzeme ile evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz, ilk uygulamada bile gözle görülür sonuç alabileceğiniz bir maske tarifini sizlerle paylaşıyoruz. Bizi yakından takip eden ve Eczacı Selen Esener’in videolarını takip edip, uygulayanlar iyi bilir, sadece birkaç basit malzeme ile hem cilt hem de saç bakımı için oldukça etkili tarifleri vardır. İşte cilt bakımı arasına ekleyebileceğiniz yeni bir maske tarifi daha sizler için geliyor.

göz altı torbaları için kahve maskesi

Kahve Maskesi

? 1 tatlı kaşığı Türk Kahvesi

? 1 çay kaşığı bal

? Yeteri miktarda su

Hazırlanışı

selen esener kahve maskesi

? Hanımlar bir kasenin içine 1 tatlı kaşığı Türk kahvesini, 1 tatlı kaşığı balı ekleyip, biracık karıştırıyoruz.

? Ardından karışımın içine yeteri miktarda su ekleyip, iyice karıştırıyoruz.

? Hazırlamış olduğunuz maskeyi dilerseniz bir fırça yardımı ile dilerseniz de parmak uçlarınızla göz altınıza sürebilirsiniz.

? Maske 10 -15 dakika göz altında kaldıktan sonra sonra çok yumuşak hareketler ile maskeyi su ile çıkartıyoruz.

? Hazırlamış olduğunuz bu maskeyi hafta 2 kere uygulayabilirsiniz. Eğer kendinizi çok yorgun ve göz altı torbalarınızdan şikayetçi iseniz, bu maskeyi hafta en fazla 3 kerede kullanabilirsiniz.

? İlk uygulamada gözle görülür bir değişim söz konusu. Daha etkili bir sonuç almak için bu maskeyi düzenli olarak 1 ay boyunca hafta 2 kere uygulamanızı öneririz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?