İlk Kırışıklık Önleyici Bakımınızı Ne Zaman Uygulamalısınız?

İlk kırışıklık önleyici bakımınızı ne zaman uygulamalısınız? Serum ne için kullanılır? SPF tedavisini atlayabilir miyiz ? İşin uzmanlarına sorduk.

Nemlendirici krem, serum, göz çevresi, cildinizi korumak için bir güzellik rutininin faydaları iyice yerleşmiştir. Ancak piyasadaki ürün çeşitliliğinde yolunuzu nasıl buluyorsunuz?

İdeal Gündüz Kremi Nedir ?

Her sabah keyifle giydiğimiz! Yani cilt tipimize, yaşam tarzımıza, isteklerimize uygun… Her halükarda antioksidanlar (ve/veya antiinflamatuarlar) ve hatta düzenleyen pre- ve pro-biyotiklerle nemlendirmeli ve korumalıdır. cilt florası. Bu temeldir. Yağlı ciltler bile sürekli suya ihtiyaç duyar. 

L’Oréal Paris Revitalift Lazer x3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi

Zamanla cildinizde oluşan kırışıklık ve sarkmaya karşı L’Oréal Paris, geliştirdiği formüllerle size mucize öneriler sunuyor. Farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına göre öneriler sunan L’Oréal Paris, Revitalift Lazer x3 ile dediği kadar etkili yaşlanma karşıtı rutininizle tanışın! 

Nathalie Broussard, “Çok esnek ve iyi nemlendirilmiş ciltte, kırışıklıklar, hafifçe nemlendirilmiş kumaş üzerindeki kıvrımlar gibi daha az fark edilir” diye ekliyor. Kozmetikler ciltte su tutar, ancak içeriden sulanır. Yani içiyoruz…

Kremi Düzenli Olarak Değiştirmem Gerekiyor mu ?

Kreminizden istediğiniz performansı alıyorsanız, değiştirmenize gerek yok.

Rénergie Crème Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Bakım Kremi

Rénergie Krem cildinize daha sıkı bir görünüm sağlar ve kırışıklık karşıtıdır. Yüz ve boyun bölgesini sıkılaştırıcı bir özelliğe sahiptir.

Sadece bakmanız, dinlemeniz, teninize dokunmanız yeterli çünkü ihtiyaçlarınız zamanla ve mevsimlerle birlikte değişiyor. Bazen sadece dokuyu uyarlama meselesi.”

Kozmetikler Lekelere Karşı Etkili midir ?

Çok eski değillerse onları yaklaşık üçte bir oranında hafifletebilirler, en az iki ay boyunca her gün uygulayacak sabrınız var ve kendinizi güneşten koruyorsunuz. Aksi halde sadece dermatolog bunları tamamen ortadan kaldırabilir. Öte yandan, tedaviden sonra (lazer veya sıvı nitrojen), bu tedaviler bunların geri gelmemesi için oldukça faydalıdır.

Cildimizi Tercihen Sabah mı Yoksa Akşam mı Nemlendirmelisiniz ?

Uzmanlarımız aynı fikirde: ikisi de. Su, günün ve gecenin herhangi bir saatinde düzgün hücresel işleyiş için gereklidir. 

Global Yaşlanma Karşıtı Serum, Nuxuriance Ultra 30 ml

Safran ve Begonvil Bi-floral Hücreleri içeren bu küresel yaşlanma karşıtı serum , cildin ve hatta cildin yenilenmesine ve dolgunlaşmasına yardımcı olur. Cilt daha genç görünür ve doğal parlaklığı artar. Cilt daha eşit ve parlak görünür. Yüz hatları daha düzgün görünür ve yüz hatları kalkıktır.

Uzmanlar diyor ki ; ” Kronobiyolojiye inanacaksak, transepidermal su kaybı sabah saat bir civarında daha fazladır” diyor. Tercih olarak sabah kremi, akşam serumu tercih ediyoruz. Veya canınız hafiflik çekiyorsa cilt bakım losyonu.

Serum Ne İçindir ?

Daha önce, nispeten basitti. Kremle aynı aktif bileşenleri içeriyordu, ancak daha konsantre, derinlemesine nüfuz eden ve daha çok tedavi olarak kullanılan sıvı bir doku ile. Günümüzde serum, yağlı ve ampul olmak üzere her türlü dokuya sahip başlı başına bir tedavidir ve tüm yıl boyunca kullanılabilir. Genellikle daha hedefli bir eylemi vardır.

Diadermine No110 Kırışıklık Karşıtı Serum

Yüz ve boyun bölgesinde kırışıklık karşıtı bakım sağlar ve gençliğin 11 işaretini cildinizde canlandırır. Günlük kullanıma uygun olan bu serum, yüzünüzdeki ince çizgilerin görünümünü azaltır. Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla tercih edebileceği bu ürünü, yüzünüzü temizledikten sonra ince bir tabaka halinde cildinize yayabilirsiniz. 

Kırışık önleyici, leke önleyici, sıkılaştırıcı ve tamamlayıcı etkiler için tek başına veya kreminin altında kullanılır, ancak bazılarının daha geniş ve daha evrensel bir tutkusu vardır. Bir seferde iki ila üç serumu birleştirebilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Bir Tedaviyi Çok Erken Başlamak Gerekir mi ?

Marie-Hélène Lair, “Endişelenme, çünkü cilt ihtiyacı olanı alıyor” diye güvence veriyor. Risk aldığınız tek şey, dokunun sizin için çok zengin veya çok besleyici olmasıdır. Bazıları, cildinizi buna çok fazla alıştırmamanız gerektiğini düşünür, çünkü tembelleşme ve artık kendini nasıl savunacağını bilememe riski vardır. Aşırı koruma, hayır, koruma, her zaman.

Göz Çevresi Bakımı Şart mı ?

Bakış, genellikle çok erken olmak üzere ilk işaretlenendir. Alan yüzün geri kalanından daha incedir , lifler, yağ bezleri ve günde 10.000 göz kırpma sağlayan 14 kas ile çok fakirdir. Ekranların önünde geçen saatleri ve mavi ışıklarını, uykusuzluğu saymadan… Kaz ayakları, şişkinlikler, koyu halkalar, sarkmış göz kapakları Lierac’ta her sorunun bir Diopti uzmanı vardır.

HYALU B5 EYES

Kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltır., Rahat ve dinlenmiş bir göz çevresi sağlar

Ürün önerileri :  Gelişmiş Gece Onaran Göz Çevresi, Estée Lauder; Revitalift Filler göz serumu, L’Oréal Paris; Hyalu B5 Gözler, La Roche-Posay; 50 yıl sonra Supremÿa Yeux La Nuit, Sisley; Neovadiol Çok Düzeltici Göz ve Dudak Bakımı, Vichy

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?