Kim Kardashian’ın Yalın ve Minimal Ev Dekorasyonu

Geçtiğimiz günlerde Kim Kardashian gösterişten oldukça uzak minimal evinin kapısını Vogue dergisine açtı. Kim Kardashian’ın ev dekorasyonu hakkında merak ettiklerinizi bu konumuzda bulabilirsiniz.

Kapıdan içeriye adım atar atmaz, gösterişten uzak, minimal çizginin hakim olduğu bir dekorasyon ile karşılaşıyoruz. Şöyle eve göz alıcı bir göz ile baktığımızda, mekanda krem renginin hakim olduğunu görmekteyiz. Aynı zamanda çok bir eşyanın olmadığını da söyleyebiliriz.

Vogue dergisine evini bizzat kendisi gezdirirken röportajının başında şunları söyledi. ” Evimindeki her şey gerçekten çok az ” dedi ve cümlesine şunları da ekledi. ” Dünyada o kadar çok kaos var ki, günün sonunda eve geldiğimde gerçekten sessiz olmasını ve her şeyin sakinleşmesini istiyorum. ”

Evini gezdirmeye ilk olarak mutfaktan başladı.

kim kardashian evinin mutfağı

Mutfağa şöyle bir göz gezdirdiğimizde açık plan bir mutfak ile karşılaşıyoruz. Mutfak ve oturma alanın bir arada olduğu bu mekanda tek bir rengin hakim olduğunu söylebiliriz. Mutfak alanına baktığımızda ahşap mutfak dolapları ile beyaz mermer tezgahın birbirleriyle olan ahengi göz estetiğine hitap ediyor.

kim kardashian oturma grubu

Oturma alanına baktığımızda ise ilk gözümüze kavisli bir beyaz kanepe çarpıyor. Bu kanepe ile ahenk içerisinde olan 2 sandalye bulunmakta. Gözlerimizi odanın duvarına çevirdiğimizde ise duvara asılmış bej rengi bir sanat eseri bize göz kırpıyor. Duvar için tercih edilen bu sanat eseri de minimal çizgiye hitap etmekte.

Ünlü yıldız Kim Kardashian ev turuna, arka bahçede yer alan basketbol sahası ile devam ediyor. Bahçeyi gezdiriken sözlerine ” çocukların takılabileceği en harika yer diye ” ekliyor. Bahçe turu sırasında kız kardeşiyle beraber egzersiz yapmış oldukları spor salonunuda gösterdi.

kim kardashian yeni arabası

Evini gezdirmeye devam ederken, oldukça etkileyici, araba koleksiyonunuda göstermeden geçmedi. Araba koleksiyonuna göz atarken objektiflere, Lamborghini – Maybach – Rolls-Royce arabalarının renginin ev ile ahenk içinde gri olması takılıyor. Araba koleksiyonu gösterirken, sözlerine şunları da ekliyor. ” En değerli eşyalarımın arasındalar ” diyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?