Kirpiklerinize Uygun En İyi Maskaralar

En Çok Tercih Edilen Maskaralar

Birçoğumuz için en önemli unsurları arasında maskara yer alır. Bazen sadece bir maskara sürüp, dışarı çıktığımız anlar çoğunluktadır. Bu durumu göz önünde bulundurduğumuzda maskara seçimi son derece önemlidir.

? Maskara alırken nelere dikkat ediyorsunuz ?

? Bir maskaradan beklentiniz ve kirpik yapınız nasıl ?

Bu ve buna benzer sorulara yanıt olması açısından ihtiyacınıza göre ve kirpiklerinize uygun en iyi maskarayı seçmenize yardımcı olacak maskaraları sizlerle paylaşıyoruz.

En Çok Tercih Edilen Maskaralar

Kıvıran Fırça

Kirpiklerinizi kıvırmak için dakikalarca uğraştığınız kimi zaman kirpiğinizden olma noktasına kadar geldiğiniz kirpik kıvırıcıyı bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Artık kirpiklerinizi rahatlıkla kıvıra bileceğiniz kirpik fırçaları mevcut.

kıvrık uçlu fırçaya sahip maskara
Diorshow İconic Overcurl

Diorshow İconic Overcurl – Dior deneyebilirsiniz.

Uzatma Etkili Maskara

Takma kirpiklere elveda ! Fiber fırçalarda daha etkili sonuçlara sahip uzatma etkisi olan bu maskaralar sanki kirpikleriniz de takma kirpik efekti varmış gibi bir görünüm oluşturuyor.

en iyi kirpik uzatan maskara
They’re Real! Mascara

Benefit They’re Real ! Lengthening Mascara deneyebilirsiniz.

Waterproof Maskara

Yağmurun altında dolaştığınızda bile akmayan bir rimele ne dersiniz ? Ya da göz pınarınız dolmaya başlayıp, göz yaşlarınızın gözünüzden yanağınıza doğru süzüldüğünde rimeliniz bozulmasa ne iyi olur demi ? O zaman mineral yağ ve max içeriğine sahip Waterproof Maskara ile tanışmanın zamanı geldi.

waterproof maskaralar
Dior Diorshow Waterproof Mascara

Dior Diorshow Waterproof Mascara deneyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?