New Well Yüzde 70 Yaz İndirimini Kaçırma !

New Well 20.Yılına Özel % 70 İndirim

New Well 20. Yılına Özel Kozmetik Ürünlerinde % 70 ‘lere Varan İndirim Var !

New Well‘den yaza özel kaçırılmayacak büyük bir fırsat ! Birçok kozmetik ürünlerinde % 70 varan yaz indirimlerinden yararlanmak için elinizi çabuk tutun. 😉

Yazın en güzel renklerinden oluşan kozmetik ürünleri ile etkili bakışlar, tatlı bir gülüş, canlı ve renkli tırnaklar ile bu yazı karşılamaya ne dersiniz ? Peki, bu yazı etkileyici bir şekilde karşılamanıza yardımcı olacak kozmetik ürünlerini oldukça uygun fiyatta alacağınızı söylesek. 😉 Sözü daha fazla uzatmadan hemen New Well‘in yaz indiriminde yer alan bazı ürünleri sizlerle paylaşalım.

En Hesaplı New Well İndirim Ürünleri

Bio – Herbal Hacim Veren Maskara 7in 1

new well indirimli maskara

Daha besleyici, daha dolgun kirpikler için Bio – Herbal Bitkisel Maskarayı kullanabilirsiniz. Bu maskaranın içerisinde avokado yağı, tatlı badem yağı, macadamia yağı, argan yağı, kızıl yonca extractı, E vitamini ve keratin gibi 7 önemli yağ bulunmaktadır. İçerisinde barındırdığı bu yağlar, bir taraftan kirpiklerinizi beslerken, bir taraftan da güçlendirir. Şuan için Bio – Herbal Hacim Veren Maskara 7in 1 fiyatı ; 99,90 TL yerine 19,90 TL sahip olabilirsiniz.

Makyaj Sabitleyici

indirimli makyaj sabitleyici new well

Yazın, sıcaktan ve nemden dolayı yaptığımız makyaj uzun süre dayanamayabiliyor . Makyajımızın uzun süre bozulmadan kalması için makyaj sabitleyici kullanmakta fayda var. New Well Makyaj Sabitleyici Fiyatı ;79,90 TL ‘den 23,97 TL ‘ye düşürülmüş.

Eyeshadow Palette 24 – Mixed Tones – 24 Colours

en uygun far paleti new well

Doğal göz güzelliğinizi ortaya çıkartacak, tek bir palette 24 farklı renk sunan Eyeshadow Palette . Palet içerisinde yer alan her farklı renk, gözlerinize farklı bir anlam katacaktır. Eyeshadow Palette 24 – Mixed Tones – 24 Colours fiyatı, şuan için 159,90 TL ‘den 47,97 TL indirilmiş.

Makeover Makeover Liquid Lipstick – 682

new well likit mat ruj fiyatı

Ruj sürmek, adeta lezzetli bir pastanın üstünde onu oldukça cazip kılan son dokunuş gibidir. Siz de makyajınızı daha cazip hale getirmek için Makeover Makeover Liquid Lipstick – 682 ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. 8 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Fiyatı mı ? Şuan için 29,90 TL yerine 8,97 TL.

Tabi indirimler sadece bunlarla sınırlı değil. Daha birçok üründe kaçırılmayacak cazip fiyatlar söz konusu. Ürünlere ve indirimlere bir göz atın, deriz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : ” Türkiye’nin İlk Bitkisel Maskarası ( New Well )

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?