Victoria’s Secret Saten Kısa Pijama Setini Görmelisiniz !

Victoria’s Secret birbirinden şık, zarif ve tarzına hitap eden saten kısa pijama seti mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. 😉 Her bir pijama takımı birbirinden farklı göz alıcı bir güzelliğe sahip ki, inan aralarında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. İşte uykunuza eşlik edecek yeni sezon saten kısa pijama takımı modelleri.

Gün içerisinde bazen ihtiyacımız olan tek şey, bir fincan kahve , içinde kendimizi iyi hissedebileceğimiz şık ve rahat bir pijama takımıdır. Şuan mutfakta kahvemi hazırlıyorum ama şuan için dolabımda tek eksik olan şey, zarif, ince, şık ve rahat bir pijama takımı diyorsanız, siz kahvenizi yudumlarken hemen bizde dolabınızdaki eksik olan rahat ve şık pijama takımınızı tamamlamak için Victoria’s Secret saten kısa pijama takımlarını sizler ile paylaşıyoruz.

Saten Kısa Pijama Seti

En tatlı desenler ve renkler ile güzellik uykusuna dalmanıza eşlik edecek uyku giyimlerini keşfetmeye hazır mısınız ? O zaman başlıyoruz.

saten kısa pijama seti victoria's secret

Tam sekiz saat ve daha fazla üzerinizden hiç çıkarmak istemeyeceğiniz oldukça rahat bir pijama seti. Üsteki görselde şampanya leopar desenli modeli görmekteyiz. Bu ürünün ayrıca pembe ve siyah renkleri mevcut. Aynı zamanda sweet dreams yazılı modeli de bulunmakta.

yeni sezon victoria secret saten kısa pijama takımı

Pijama modellerin genel özelliklerini soranlar için, hemen söyleyelim. Kalıpları oldukça rahat rahat. Rahat kalıbı sayesinde , güzel bir uyku çekersiniz. Gün içerisinde bile üzerinizden kolay kolay çıkartmak istemeyeceksiniz.

siyah saten kısa pijama takımı victoria secret

İki parçadan oluşan bu ürünün üst kısmı ; kısa kollu olup, kalçaya kadar inmekte. Önünde düğme detayları mevcut. Üst model v yaka olup, bir tane cep detayı mevcut.

Ürünün şort modelini incelediğimiz de ise şortun bel kısmının büzgülü olduğunu görmekteyiz. 3” /7.6 cm iç dikiş mevcut.

Pijama seti oluşturan iki parçada da yüzde polyester kumaş tercih edilmiş. Sadece dekoratif kısmı hariç.

Pijamanızı uzun süre gönül rahatlığı ile kullanmak, renklerin solmaması, desenlerin gitmemesi için ürün üzerinde yazılan yıkama talimatlarına uygulamanız yeterli olacaktır.

Güzellik uykunuza eşlik edecek, yeni bir güne pozitif ve enerji dolu başlamanıza yardımcı olacak Victoria’s diğer pijama takımlarını ve ürünlerini görmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?