Yaşlanma Belirtilerini Doğal Olarak Silmenin 5 Yolu

Daha genç görünmenin ve zamanı geri almanın yollarını arıyorsanız size güzel bir haberimiz var. Kırışıklıkların, sarkmaların ve torbalanmaların %90’a kadarının basit birkaç doğal adımla kurtulabilirsiniz ! Şuan, hemen başlayarak zamanı tersine çevirmeye hazır mısınız ?

5 Adımda Yaşlanma Belirtilerini Durdurun !

1. Son 10 Yılı Silmek İçin Gözlerinizi Kapatın !

Kentucky Üniversitesi’nde ve başka yerlerde yapılan çok sayıda araştırma, günde iki kez 20 dakika boyunca gözlerinizi kapatmanın ve sadece nefesinize odaklanmanın kılcal damarlarınızı (küçük kan damarlarınızı) gevşetip açtığını, besin akışını artırdığını ve oksijeni iyileştirdiğini göstermiştir. yüz derisinin yüzeyindeki hassas hücreler. Bu çok rahatlatıcı yaşlanma karşıtı numara çok güçlü; Cildinizin sadece birkaç ay içinde üç yıl daha genç görünmesini bekleyebilirsiniz ve uzun vadede günde iki kez bu gevşeme rutinine bağlı kalarak on yıla kadar daha genç görünebilirsiniz.

2. Parlak Bir Cilde Sahip Olmak İçin Yürüyüş Yapın

Avrupalı ​​araştırmacılara göre, her hafta 3 yoğun 1 millik yürüyüş yapmak cilt görünümünü 8 yıl azaltabilir. Düzenli ılımlı egzersiz, vücudun büyüme hormonu üretimini artırmasının yanı sıra zararlı stres hormonları olan kortizol ve adrenalin üretimini de azaltır. Ek olarak, bu hormonal değişim, taze, yeni cilt hücrelerinin büyümesini uyararak kırışıklıkların, sarkmaların ve cilt parlaklığının azalmasını önler.   Ayrıca saçınızın beyazlama hızını da yavaşlatır!

3. Zeytinyağının Kırışık Çizgilerini İncelttiğini Biliyor muydunuz ?

Bilim adamları, topikal olarak kullanmanın yanı sıra düzenli olarak sızma zeytinyağı ile yemek pişiren kişilerin, diğer yağlar, katı yağlar ile yemek pişirenlere göre vücuttaki kırışma sürecine çok daha az eğilimli olduğunu bulmuşlardır. Sebebi mi ,mi? 

Zeytinyağı, doğal olarak tekli doymamış yağlarda yüksektir ve cildin altta yatan destekleyici yapısını güçlendiren ve koruyan bileşiklerle doludur.

4. Yumurtadan Gelen Cilt Güzelliği

Yumurta sarısı, nemi hapsetmede kritik bir adım olan cilt hücrelerini güçlendirerek önemli bir gençlik artışı sağlayan güçlü antioksidanlar olan lutein ve zeaksantin ile yüklenir.  Sonuçlar?   

Cildinizin yüzeyi kuruluğa ve ona eşlik eden ince çizgilere daha az eğilimli olacaktır.   Hatta araştırmalar, günde 1-2 yumurta yemenin cildinizdeki nemi %60’a kadar artırdığını, cildinizi genç, parlak ve ışıltılı tuttuğunu gösteriyor !

5. En İyi Cilt Gençleştirici : Toz Yeşillikler

En iyi cilt gençleştiriciler, taze meyve ve sebzelerde bulunan phyllonutrientlerden gelir. Ancak günde önerilen 5-9 öğünü tüketmemiz bazen mümkün olmayabilir. Gün içerisinde önerilen ürünleri tüketemiyorsunuz, diye hemen üzülmeyin ! Bu konuda toz yeşillikler size yardımcı olmaya hazır ! 

Her gün bir bardak suya 1 çay kaşığı toz sebze konsantresi ekleyerek, ciltteki kırışıklıkları ve sarkmayı arttırdığı gösterilen gençleştirici filobesinlerden ve ciltteki serbest radikal asitlerden büyük bir doz alacaksınız.
Markaya bağlı olarak, her porsiyon size kilolarca taze yeşillik artı yüzlerce cilt iyileştirici vitamin, mineral, yağ asidi, amino asit ve antioksidan sağlar.
Her gün 1-2 porsiyon kaliteli bir toz yeşil takviyesi için ve sadece 2 hafta içinde harika sonuçlar almaya başlayın! Bu ipuçlarını uygulayarak anoreksik olmayı biliyor musunuz?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?