Yeni Sezon Bralet Modellerini Görmelisiniz !

Bralet Modelleri

Dış giyim kadar , iç giyimde de rahatlık sizin için ön planda ise birbirinden fark ve desenlere sahip bir o kadar çekici görünüme sahip yeni sezon bralet sütyen ve bralet bustiyer modellerini mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Bildiğiniz gibi bralet, öncelikle tasarlanmış olan balenli ve hafif bir sütyendir. Her ne kadar bir iç giyim kategorisinde yer alsa da , duruma göre bralet, dış giyim olarak da giyinebilmekte. Dış giyimin yanı sıra ergenliğe adım atmaya başlayan genç kızlar içinde fanila olarak tasarlanmış olan modelleri de mevcut.

Şimdi gelin birlikte, içinde kendimizi rahat hissedebileceğimiz, özgürce hareket edebileceğimiz hem iç giyim olarak, hem de dış giyim olarak giyebileceğimiz farklı markaların ürün gamında yer alan yeni sezon bralet modellerine göz atalım.

açık mavi bralet

Kızlar, kahvelerimizde yanımızdaysa, kendimizi daha rahat ve de daha seksi hissedebileceğimiz modellere bir göz atmaya başlayalım. Biz hazırız, siz de hazırsanız, başlıyoruz. 😊

OXXO – Bralet

İlk olarak Oxxo ile başlayalım, istedik.

kahverengi çapraz askılı dantelli bralet oxxo
OXXO

İç giyimde aradığın romantik etki ! OXXO yeni sezon ürünleri arasında katmış olduğu Pure Soul koleksiyonun içerisinde yer vermiş olduğu bralet modelinin askıları ön kısmında yer alan danteller ile romantizmi çağrıştırırken arka kısmında yer alan çapraz tasarımı ile de oldukça dikkat çekmede ! Kendine özgü detayların gücü ile ödüllendirmek istediğinde dantelli bralet her zaman yanı başınızda . İster en yoğun iş gününüzde olsun, ister özel davetlerinizde olsun, dilediğiniz gibi size eşlik edebilecek bu parçayı, gömlek yada ceketiniz ile buluşturmanız yeterli olacaktır. OXXO ‘un diğer ürünlerini görmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

OYSHO – Bralet – Sütyen

İç çamaşırında en çok tercih edilen markaların arasında yer alan OYSHO ‘ dayız.

çıkarılabilir cup dantel bralet oysho
OYSHO

Çiçekli dantel kumaşlı üçgen bralet sütyen arıyorsanız hemen gözlerinizi OYSHO ‘nun yeni ürünlerine çevirmelisiniz. Rahatınıza fazla düşkünseniz, balensiz aynı zamanda cup’ları çıkarılabilir hafif dolgulu askısını dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bu ürüne bakmanızı tavsiye ederiz. Bu modelin açık pembe rengi dışında ekru – mavi – gri – siyah ve pembe renkleri de mevcut.

DAGİ – Bralet Emzirme Sütyeni

Sıradaki ürün , yeni doğum yapmış emziren anneler için gelsin.

su yeşili dantelli bralet emzirme sütyeni dagi
DAGİ

Hamilelik döneminizde, emzirme döneminizde ve sonrasında rahatlıkla kullanabileceğiniz şahane bir ürün. Dantelli bralet emzirme sütyen, kolay açılıp kapanabilen klipslere sahiptir. Aynı zamanda askı ve kopçalarını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?