Yeni Sezon Gelinlik Modellerini Keşfedin !

2021 Gelinlik Trendleri

Bugünlerde belki gösterişli bir düğün töreni ile dünya evine girmesek de, sade bir nikahla sevdiğimiz kişi ile hayatımızı birleştiriyoruz. Yakın bir zaman diliminde dünya evine girme hazırlığı içindeyseniz henüz nasıl bir gelinlik seçeceğinize karar veremediyseniz, bu konuda sizlere ilham verecek olan 2021 gelinlik modellerine göz atmaya ne dersiniz ?

Farklı markaların yeni sezon gelinlik modellerinden oluşan görseller eşliğinde gelinlik seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda önerilerimizi sizler ile paylaşıyoruz.

Gelinlik Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

☑ Gelinlik seçiminde öncelik olarak dönemin trendlerine bağlı kalmamızı , vücut tipinizi, saç ve göz renginiz de mutlaka dikkate almanızı öneririz.

☑ Bir taraftan yeni evin hazırlıkları, bir taraftan tatlı düğün telaşı ve yorgunluğu nedeniyle kilonuzda değişimler olacaktır. Bu nedenle gelinlik tadilatını birkaç gün öncesinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

☑ Gelinliğinizi seçerken mekanı göz önünde bulundurmayı unutmayın. Nikah merasimi için sade beyaz bir elbise tercih edebileceğiniz gibi düğün yapmayı düşündüğünüz mekana göre kabarık, ışıltılı modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

☑ Cesur bir tasarım seçmeyi düşünüyorsanız, şöyle bir tüyo sizler ile paylaşabiliriz. Dantelin transparan etkisini tül etkisi ile birleştirip, balenlerin yarattığı kusursuz görünüm etkisini yaratan ve korse üstü gelinlikler bu sezonun favorileri arasında . 😉

Yeni Sezon Gelinlik Koleksiyonları

Şimdide farklı gelinlik markaların 2021 için hazırlamış olduğu koleksiyonlardan birkaç modeli sizler ile paylaşalım.

Oleg Cassini

dantel işlemeli düşük omuzlu gelinlik
Dantel işlemeli düşük omuzlu kuyruklu dar kesim gelinlik
a kesim gelinlik modelleri
Drapeli düşük omuzlu balon kollu A kesim gelinlik

Pronovias

v yaka deniz kızı gelinlik
V yaka, taşlı, deniz kızı model gelinlik
sırt dekolteli yeni sezon gelinlikler
Kalp yaka, sırtı açık gelinlik

Sizin favori gelinlik modelliniz hangisi ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?