Avokado Gebelik İhtimalini Artırıyor

Hamile Kalmak İçin Avakado

Yapılan son araştırmalara göre avokado hamile kalma ihtimalini artırıyormuş. Bildiğiniz gibi beslenme düzeyi sağlığımızı büyük ölçüde etkiler . Nasıl ki beslenme düzeyimiz sağlığımızı etkiler ise, sağlıkta gebelik durumu üzerinde etkilidir. Şimdi sizlere bu konuda yapılan son araştırmaları paylaşmak istiyoruz.Harvard Üniversitesi ‘nde yapılan bir çalışmaya göre Akdeniz Diyetinin bir parçası olarak tüketilen bazı üründeki yağlar tüp bebek tedavisi gören kadınlarda hamile kalma oranın üç kat attığı gözlenmekte. Şu an bu yazıyı okuyan bebek sahibi olmak isteyen birçok anne olmak isteyen kadınlar, bu nasıl olur, diye akıllarından geçirdiklerini düşünerek, konuyu ayrıntı verelim, istiyoruz.

Sevgili anne adayları, hem tüp bebek tedavisinde yumurta elde etme süresinde aynı zamanda hamilelik boyunca gerçekleştirdikleri sağlıklı beslenme düzenleri sayesinde bebeklerin başarılı bir şekilde dünyaya gözlerinin aşma ihtimalinin artırmış oluyor.

tüp bebek tedavisi avokadoYapılan bu çalışmalar sonucunda tüketilmesi gereken besinler arasında zeytinyağı ve avokado olduğu görülmüş.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?