Ek Gelir Getirecek 5 İş

Para Kazanmanın Yolları , Ek İş , İş İlanları

Sabit gelirinize ek olarak yan gelir elde etmeye ne dersiniz ? Malum bu devirde tek maaşla kendini geçindirmek, ya da ev geçindirmek oldukça zor. Kendi işimizin dışında para kazanabileceğimiz işler arar durumdayız.

Eğer sizlerde para kazandırabilecek ek iş arıyorsanız, sizlerle paylaşacağımız bu iş konularına göz atabilirsiniz.

Öncelikle bir gününüzü düzenli bir şekilde planlayabilirsiniz, hem çalıştığınız işte verimli olursunuz, hem kendinize ayıracak vaktiniz olur, hem de  ek gelir elde edebilirsiniz.

 Kısa Sürede Ek Gelir Getirecek İşler 

 Köpek Gezdirme 

köpek gezdirme fiyatları

Köpek Gezdirme

Yurt dışında oldukça popüler olan, ülkemizde ise yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan köpek gezdirme işini düşünebilirsiniz. Tabi bu işi yapmak için öncelikle köpekleri sevmeniz, aranızın iyi olması gerekir. Ayrıca sabırlı olmanızda gerekli. Biliyorsunuz çoğu kişi evde evcil hayvan besliyor. Ama işten güçten dolayı bazen gezdirmeye vakit bulamıyorlar. İşte tam bu noktada siz devreye girip, köpeği gezdirebilirsiniz. Şuan için köpek gezdirme ücreti köpek başına 40 TL – 50 TL arasında değişmekte.

 Sanal Asistanlık 

Ayda ek gelir olarak 1000 – 1500 TL arası kazanmaya ne dersiniz ? Eğer İnternette hakim iseniz, sosyal medya ile aranız iyi ise iş için e- posta takibi yapabilirim diyorsanız, sanal asistanlık yapabilirsiniz.

 Ürün Tanıtım 

Biliyorsunuz artık günümüzde e- ticaret oldukça yaygınlaşmaya başladı. Çoğu firma yeni ürünlerini tanıtmak ve satışa sunmak için İnternet aracılığını tercih ediyor. Eğer sizlerde kelime gücünüze güveniyorsanız, ikna kabiliyetiniz var ise, herhangi bir firma ya da firmalar ile anlaşıp, onların ürünlerini tanıtıp, yorum yapıp, satışlarına yardımcı olabilirsiniz.

 Vergi İşi 

internetten para kazanma fikirleri

Günde sadece 1 – 2 saatinizi ayırıp ayda 500 ile 1500 arası bir gelir elde etmeye ne dersiniz ? Yapmanız gereken tek şey şirketin ürün bilgilerini takip etmek, gerekli zaman verileri güncellemek ve şirketlerin diğer veri ihtiyaçlarını karşılamak olacaktır.

 Satış Temsilciliği  

Satış temsilciliği için sahaya inmenize gerek yok, evde oturduğunuz yerden ürünleri İnternet üzerinden satmak olacaktır. Günümüzde uluslararası birçok kozmetik alanında hizmet veren firmalar ve ev ürünleri satan birçok firmalar bu yöntemle çalışıyorlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?