Emily in Paris Akılda Kalan Kombin Stilleri

Bugünlerde en çok konuşulan diziler arasında yer alan Emily in Paris şimdiden İkonlaşan karakteri ile  Emily Cooper stilini moda takipçileri için mercek altına aldık.

Dizide Amerikalı bir genç pazarlama uzmanını canlandıran Emily Cooper a can veren Lily Collins bu dizide oldukça renkli bir kombinler ile karşımıza çıkmakta.

İşte Emily in Paris’in Stil Kodları ve Akılda Kalan Kombinleri

Dizinin ilk sahnesinden son sahnesine kadar renkli seçimleri ile ekranda tam anlamıyla parladı ! Emily in Paris dizisini seyredenler hatırlayacaktır, ilk bölümde Paris silueti bir bluz giymişti.

emily in paris kombinleri

Bir sonraki bölümün kombinde ise oldukça şık risksiz bir parça tercih etmişti. Sarı bir elbise, bu arada elbisesine bayıldım, siyah topuklu bir ayakkabı seçmişti. Günün ilk ışıkları ile işe koşuşturacak kadar heyecanlı , mükemmel görünecek kadar da zevkli bir tercih yapmıştı.

emily in paris sarı elbise

Emily, bir sahnesinde de bere ve ekose dolu bir kombin tercih etti. Bu kombini ile tam bir Blair Waldorf olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada küçük bir tüyo. Sonbahar – kış kombinize bere ve ekose parçası bulundurun 😉

ekoseli kombinler emily paris

Klişeli seçimler kadar orijinal seçimlerde yer veriyor. Tıpkı buradaki şapka gibi. Emily karakteri her ne kadar dizide Paris ‘de bir turist gibi görünse de , günümüzün trendlerine uygun kombinleri ve sıra dışı şapka seçimleriyle de daha şık görünmeyi beceriyor.

ekoseli kombinler emily paris

Amerikalı Emily’nin Paris stil günlüğü kombin kodlarını incelemeye devam ettiğimizde genellikle eklektik olarak tanımlayabiliriz. Bazen dantel bir elbisenin üzerine salaş siyah bir elbise de giyebiliyor. Bazen yılan derisi mini eteğini çok renkli transparan bir gömlek ile kombinleyebiliyor.

emily in paris kıyafetleri

Son olarak genel bir analiz yapmak gerekirse, şunları söyleyebiliriz. Emily Paris’e alıştıkça saçlarını daha bir belirgin hale getirmeye başladı. Ruj tonu biraz daha koyulaştırdı. Kombinlerine pötikare ve parizyen şapka eklemeye başladı. Rengarenk kıyafet dolabına sofistike siyah balo elbiseleri ekledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?