Erkan Petekkaya’nın Yeni Dizisi ” Vurgun ”

Vurgun

Gold Yapım , Fox tv , Yeni Dizi, Vurgun, Erkan Petekkaya , Deniz Çakır

Dizi ve sinema sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Erkan Petekkaya, yeni yayın döneminde Vurgun dizisi ile sevenleri ile bu akşam Fox tv aracılığı ile buluştu.

Vurgun – Fox Tv

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Deniz Çakır‘ın paylaştı Vurgun dizisi bu akşam ( 6 Şubat ) yayınlandı. İlk bölümü ile büyük bir ilgi toplayan dizi, 2. bölümü şimdiden merak konusu olmaya başladı. Eğer , ilk bölümü henüz seyretme şansını bulamadıysanız, hemen dizinin konusu hakkında kısa bir bilgi paylaşalım.

Vurgun Dizisinin Konusu

vurgun dizisi ne zaman başlıyor

Kemal Vardar ( Erkan Petekkaya ) karısı Reyhan‘a ( Deniz Çakır ) büyük bir aşkla bağlıdır. Kemal, ailesi ve çok yakın dostlarıyla oğlunun 2. yaş gününü kutlarlar. Doğum günü bitikten sonra oğluna sarılarak uyur ve gecenin bir yarısı aklında takılan bir iş için uyanır ve sahip olduğu fabrikanın yolunu tutar. Fabrikada işini bitirip, eve doğru gitmek için hazırlanır. Asansöre biner ve birden elektrikler kesilir. Çünkü o sırada erkek kardeşi Turan ( Cemal Toktaş ) fabrikayı ateşe vermiştir. Kemal geçirmiş olduğu bu büyük kazanının sonucunda 10 yıl boyunca komada kalır. Bu süre zarfında onun ve etrafındaki herkesin hayatı biran da değişir. Komada kaldığı sürece hemşire Asya ( Begüm Birgören ) Kemalle gözü gibi bakar.

Bir gün hemşire Asya, Kemal Vardar’ın durumunda bir değişiklik hisseder ve doktorların öldü gözü ile baktığı Kemal komadan çıkar ve hayatta geri döner. Uykuda geçirdiği 10 yıl süre içinde neler olduğunu öğrenmek ister.

Vurgun Dizisinin Oyuncu Kadrosu

vurgun oyuncuları kimler

Erkan Petekkaya ( Kemal Vardar )

Deniz Çakır ( Reyhan Vardar )

 Emre Kınay (Vedat )

Begüm Birgören ( Asya )

Cemal Toktaş ( Turan )

Altan Erkekli ( Erdoğan Vardar )

Aliye Uzunatağan ( Nezahat Vardar )

İnanç Konukçu ( Kayahan )

Mehmet Bozdoğan ( Rasıh )

Berna Koraltürk ( Ece )

Filiz Ahmet ( Mihri )

Cenk Kangöz ( Hiram )

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?