Stilinize Estetik Katmak İçin Aksesuar Kullanım Tüyoları

Dış görünümünüz ve stilinizle çevrenizdeki kişileri etkilemek, hayran dolu bakışları üzerime nasıl çekebilirim, diye mi düşünüyorsunuz ? Sadece şık, zarif ve çizginizi yansıtacak bir kıyafet ile bunu sağlamak mümkün değil. Bir söz vardır ; incelikler detaylarda saklıdır, diye. Çizginizi tamamlayacak tek bir aksesuar bile dış görünümünüzde bile büyük bir fark yaratmaya zemin hazırlar. Doğru kombinler ile aksesuarların büyülü etkisinden yararlanarak , stilinizle herkesi etkileyebilirsiniz ?

” Peki, ama nasıl ? ” diyenler için işin sırrını öğrenmek adına yazıyı okumaya davet ediyoruz.

? Takılarınızı Modernize Ederek İşe Başlayabilirsiniz

koçak gold fatma ana eli kolyesi

Dönem dönem aksesuarlarda farklı trendler ön plana çıksa da, manevi açıdan değeri olan birçok takılar popülerliğini koruyor. Mesela bu sezonun takı tasarımlarını incelediğimizde Fatma Ana Eli gibi manevi açıdan değeri olan takıların günümüzün modern dizaynına yansıtıldığını görmekteyiz. Bu noktadan yola çıkarak, sizlerde isterseniz , sizler için manevi değeri olan takıları çizginize uygun hale getirerek kullanabilirsiniz.

? Günlük Takılarınızı , Özel Parçalar ile Kombinleyerek Kullanın

Tercih ettiğimiz takılar, bir taraftan stilimizi yansıtırken, aynı zamanda kişiliğimizin de bir parçasıdır. Sürekli kullandığımız takılar ise bizle özdeşleşmiş bir durumdadır. Bu nedenle günlük ve sık kullandığınız takıları , özel parçalar ile şık bir şekilde kombinleyerek kullanabilirsiniz.

? Farklılıkları Bir Arada Kullanın

altınbaş yeni all eyes on you koleksiyonu

Pırlanta – altın – beyaz – rose – sarı … Birbirinden farklı materyallerden oluşan ve farklı renklerdeki aksesuarları bir arada kullanabilirsiniz. Size yakışan kombini bulana kadar farklı materyalleri ve renkleri kullanın.

? Küçük ve İnce Yüzükler Bir Arada

atasay cut- out renkli taşlı yüzüklerHer zaman için büyük yüzükler karşıdaki kişinin dikkatini bir anda çekebilmekte. Bu nedenle birden fazla yüzüğü bir arada kullanmak hem fazla abartılı olur, hem de estetik olarak pek hoş görünmemekte . Bunun yerine farklı parmaklarınıza şık ve zarif küçük yüzükleri takarak çizginizde daha yaratıcı bir dokunuş oluşturabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?