Evde Spor Yapmak İsteyenler İçin En İyi 3 Youtube Kanalı

Evde Spor Yapmak İsteyenler İçin Youtube Kanalı Önerileri

Adım adım yaza girmeye hazırlandığımız bugünlerde , forma girmenin tam zamanı, diyenlerdenseniz, bu yazımızı size harekete geçirecektir. İşte sizde evde spor yapıp, forma girmenize yardımcı olacak en iyi Youtube kanallarından bazıları.

Haziran ayı ile birlikte adım adım normalleşmeye başlayacağımız bugünlerde evde spor yapmanın tam zamanı ! Pandemiden dolayı uzun süredir evdeyiz. Evde kaldığımız bu süreçte çoğu zaman hareket etmeyi ihmal edip, kendimizi daha çok yemeğe vermiş, durumdayız. Bir taraftan aldığımız bu kiloları sağlıklı bir şekilde vermek için, bir taraftan da yaz mevsimine daha sağlıklı ve formda girmek için evde rahatlıkla spor yapabilmenize yardımcı olacak 5 tane Youtube kanalı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

evde spor kanalları

Evde, spor yapmanıza yetecek kadar bir alan ayarlayarak işe başlayalım. Bunun öyle büyük bir masrafa girmenize gerek yok. Yapmanız gereken, rahatça spor aktivitelerinizi yerine getirebileceğiniz ferah bir alan yeterli olacaktır. İkinci adım olarak ne tür bir spor yada egzersiz yapacağınıza karar verin. ” Evde nasıl spor hocası olmadan nasıl çalışabilirim ki ? ” diyenler için hemen 5 tane spor egzersizleri yapabileceğiniz spor Youtube kanalları paylaşalım.

Evde Spor 3 Youtube Kanalı

Chloe Ting

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde en çok tercih edilen Youtube spor kanalların başında Chloe Ting geliyor. Burada neler mi var ? Haftalık egzersiz videoları, sağlıklı yemek tarifleri ve aynı zamanda eğlenceli videolar bulunmakta.

chloe ting egzersizleri

Haftalık olarak yayınlamış olduğu spor programları ile takipçilerine challengelar sunmakta. Bu arada küçük bir öneride bulunmakta fayda var. İlk etapta hareketler size ağır gelebilir. Düzenli olarak yaptığınız taktirde istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz.

Pamela Reif

Önerilerin ikinci sırasında Pamela Reif kanalı yer almakta. Bu programın hareketleri biraz daha zorlayıcı gelebilir. Ama canım zorlayıcı diye hemen vazgeçmek olmaz ! Sadece 10 dakikalık bir çalışmada bile ter atabilirsiniz. Eğer oldukça yoğun bir program aynı zamanda hızlı bir program istiyorsanız, bu kanala bir göz atın, deriz.

Kayla Itsines

Yaza daha fit, daha sıkı ve daha sağlıklı girmek isteyenler burada mı ? Bugünlerde yaza hazırlık programı hazırlığı içerisindeyseniz, sizlere Kaya Itsines sayfasına önerebiliriz. Hem evde , hem de dışarı da yapmış olduğu sporlar ile sizi daha da motive edecektir.

Sizde evde spor yaparken hangi Youtube kanalını yada kanallarını tercih ediyorsunuz ? Yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Sevgilerle…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?