Evlilik Yıldönümü İçin Değişik Öneriler

Evlilik Yıl Dönümünüz Kutlu Olsun

Bugün belki evliliğinizin 1.yılını, belki de 7.yılını kutlamaya hazırlanıyorsunuz ? Bu özel günü daha anlamlı, daha unutmaz ve daha özel yapmak için değişik fikirler arayışı içinde olanlar için birkaç öneride bulunmak istiyoruz.

Öncelikle tüm çiftlerimizin Yaşam Trend ekibi olarak evlilik yıldönümüzü kutlar, ömür boyu sağlık ve mutluluk dileriz.

Şimdi gelelim, bizim için önemli günlerden biri olan evlilik yıldönümünde neler yapabileceğimiz.

Evlilik Yıldönümünü Kutlamak İçin Öneriler

Güne Güzel Başlamak İçin

Yeni bir güne enerji dolu başlamak için önce güzel bir soğuk duş alarak başlayın. Ardından güne zinde başlamak için bir fincan kahvenizi hazırlayın. Bir taraftan kahvenizi yudumlarken, bir taraftan da günü planlamaya başlayın.

Küçük Küçük Notlar

Yapışkan renkli not kağıtların üzerine sevgili eşinizi güne hazırlamak için notlar yazın. Bu notları onun görebileceği yerlere yapıştırın. Mesela ilk notu kendi yastığınızın üstüne yapıştırabilirsiniz. Not olarak şunu yazabilirsiniz. ” Birlikte yeni bir günü keşfetmeye hazır mısın ? ” 2. notu yatak odanızın kapısına yapıştırabilirsiniz. Not olarak şunu yazabilirsiniz. ” Kahven tamda sevdiğin kıvamda, mutfakta seni bekliyor. Tam kahvesini yudumlamaya başlarken telefona kısa bir mesaj gönderip, ondan bir randevu talebi isteyebilirsiniz . 😉

evde evlilik yıldönümü kutlaması

İlk Buluşma Noktası

Gün içerisinde değişik yerleri gezmek için kendiniz için küçük bir rota hazırlayabilirsiniz. İlk rotanız, birbirinizi ilk gördüğünüz yer olabilir. İkinci rotanız eşiniz için hayatınızın unutulmaz dakikaların yaşandığı hayatınızı birleştirme kararı aldığınız o evlilik teklifi yaptığınız noktaya gidebilirsiniz. Oraya doğru giderken ikinizin şarkısını dinlemeyi de ihmal etmeyin.

İlk Buluşma Yemeği

Evlilik yıldönümünüzü evde kutlamayı düşünüyor bunun için ne yemek yapsam, diye düşünüyorsanız, size şöyle küçük bir öneride bulunabiliriz. Sevgili döneminde ilk buluşmanızda yediğiniz yemeği yapabilirsiniz. Eğer yapımı zor bir yemek ise yemeği sipariş verebilirsiniz.

Yaşanmış Anlardan Kareler

Tanıştığınız günden bugüne sizin için unutulmaz olan anlar birlikte yad edebilirsiniz. Eğer o günlere ait güzel bir fotoğraf albümünüz var ise albüme bir kez daha göz atmanın tam zamanı. Unutulmaz anları ve ölümsüzleştirdiğiniz kareler bir flash bellekte yada cd’de kayıtlı ise , birlikte seyredip, bir taraftan geçmiş günleri anımsayıp gülümser, bir taraftan da gelecek günler hakkında planlar kurabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?