Hastanede Dağıtmak İçin Şahane Bebek Hediyeleri

Bebeğinizi yeni dünyaya getirirken sevdiklerinizi de unutmayın. Hastanedeki ziyaretçiler için seçeceğiniz özel hediyeler, anı dolu bir deneyim yaşatacaktır.

Bebeğinize özel isim tabelası hazırlatabilirsiniz. Üzerinde bebeğiniz adının, doğum tarihinin, saatinin, kilosunun ve uzunluğunun yazıldığı doğum istatistiklerinin yazıdığı bir duyuru tabelası hazırlatabilirsiniz. Duyuru tabelasının yanı sıra, bebeğinizin ayak izinin ve isminin yer aldığı bir tabelada yaptırabilirsiniz.

Doğum sonra hediye edilebilecek diğer bir hediye ise, isme özel saç fırçası. Oldukça kullanışlı ve bir o kadar özel bir hediye. Bizce değerlendirmeye değer.

Hem kullanışlı, hem uzun ömürlü bir hediye mi arıyorsunuz ? O zaman size bebek sepetini önerebilirim. Bebeğinizin isimin üzerine yazılı olan bu sepetler, oldukça kullanışlı bir hediye olacak. İster günlük kıyafetlerini bırakabilirler. İster oyunca sepeti olarak kullanabilir. Tamamen ihtiyaca göre sepeti değerlendirebilirler.

Nostarjik bir hediye ne dersiniz ? Mesela , müzik kutusu. Özel el yapımı ahşap bir müzik kutusu. Bu müzik kutusunu biraz da özelleştirmek için, bebeğinizin ismi yazıdırabilirsiniz. Hemen belirtelim, favori hediyelerimizden biri de bu.

Hem dekor hem de aydınlatma için iyi bir fikir. Bizce her bebek ve çocuk odasında bulunması gereken ürün. İster bu görseldeki gibi bulutlu yıldızlı aylı bir gece lambası tercih edebilirsiniz. İsterseniz farklı bir tasarım düşünebilirsiniz. Karar sizin.

Şimdilik hastanede dağıtılmak için bebek hediye fikirlerimiz bu kadar. Yeni yazıda görüşmek üzere.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?