Herbalife Diyeti Nedir ? Herbalife Diyeti Nasıl Yapılır ?

Aramızda daha önce Herbalife diyeti, duyan, yapan var mı ? Belki birçoğunuz daha önce bu diyeti yapmış ve elde ettiği sonuçtan memnun kalmıştır. Belki birçoğunuzda bu diyeti yeni duymaya başlamıştır. Biz bugün hem yeni duyanlar için hem de yeni bir diyette başlamayı düşünenler için bu diyet uygulamasından kısaca bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle Herbalife diyetine bir ön yargı ile yaklaşabilirsiniz. Yeni yeni gündeme gelmeye başladığı için bu durum oldukça normal diyebiliriz. Şimdi hem aklınızdaki sorulara cevap vermek adına, hem de bu diyeti nasıl uygulayabileceğiniz hakkında konuyu biraz daha genişletelim.

Herbalife Diyetini Nasıl Yapabilirim ?

Öncelikle bu diyeti uygulamanız için bazı kriterlere uymanız gerekir. Başta dengeli beslenme olmak üzere aktif yaşamınızı gün boyunca sağlam temeller üzerine oturturmanız gerekir.

Bu diyeti sağlıklı bir şekilde uygulamanız için Herbalife yaşam koçundan destek almanızı öneririz. Aksi taktirde istediğiniz sonucu elde edemiyebilirsiniz. Unutmayın ki ! Ürünler hakkında fazla bir bilginiz olmadığından dolayı, yaşam koçu ile işbirliği yapmanızda fayda vardır.

Herbalife Diyeti İle Birlikte Mutlaka Bunları da Yapmalısınız !

Bu diyetten maksimum dereceden faydalanmak için başta belirttiğimiz gibi sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra pilates, yoga yada yürüyüşte yapmalısınız. Tabi ki gün içerisinde yeteri miktarda su tüketmeyi de ihmal etmiyoruz.

Şimdi size örnek bir diyet listesi paylaşacağız. Örnek diyet listesine geçmeden önce tekrar hatırlatmak ve altını kalın çizgi ile çizmek istiyorum. İster bu diyet olsun, ister başka bir diyet olsun, diyetle birlikte hareket etmeyi ( yürüyüş – yoga – pilates vb ) hayatımızın bir parçası haline getiriyoruz. Şimdi gelelim listeye 🙂

1 Günlük Herbalife Örnek Diyet Listesi

Bu noktada önemli bir hatırlatma yapıp örnek diyet listesine geçiş yapalım. Beslenme ve diyet listeleri kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Sadece fikir amaçlı bir liste paylaşacağız. Sözü daha fazla uzatmadan, sizleri de daha fazla bekletmeden örnek diyet listesine geçiş yapıyorum. 🙂

Sabah Kahvaltısına Herbalife İle Başlayın

herbal aloe konsantre içecek

Yeni bir güne uyanır uyanmaz, bir bardak su içiyoruz. İçeceğiniz suyun içerisine herbal aloe eklemeyi unutmayın. 😉 Ne kadar su tüketmeniz konusunda Herbalife yaşam koçunuzdan destek alın.

Metabolizmamızı hızlandırmak için güne su ile başladık. Şimdi sırada protein var. Biliyorsunuz, protein kilo vermeye yardımcı oluyor. Günün ilk suyunu içtikten sonra 350 ile 400 ml arası yarım yağlı sütün içerisine Herbalife pro- boost ve Herbalife Shake ile sabah kahvaltımızı yapıyoruz.

Sevgili diyet severler, hem bu diyetin devamın öğrenmek hem de daha sağlıklı bir bilgiye ulaşmak için ” HERBALİFE DİYETİ VE 1 GÜNLÜK DİYET LİSTESİ ” konusuna göz atmanızı dileriz.

Herbalife İle Sağlık Günler Dileriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?