İlişkiyi Canlı Tutmanın 4 Yolunu Açıklıyoruz

İlişkinizin ilk günkü gibi canlı tutmak için neler yapıyorsunuz ? Monoton bir ilişkiniz var ise, bu ilişkinize biraz hareketlilik katarak canlandırmak elinizde. Nasıl mı ? Bir kahve eşliğinde gelin birlikte detaylara göz atmaya başlayalım.

İlişkiyi Canlı Tutmanın Yolları Nelerdir ?

Evli olduğunuzu yada bir ilişkinizin olduğunu varsayalım. Bir süredir ilişkinizin heyecanı kaybettiğini günlerinizin rutin bir şekilde gelip geçiyor. Artık bu gidişe bir son deyip, evliliğinizi yada ilişkini canlandırmak istiyorsunuz. Peki, ama bunu nasıl yapabilirim, diye düşünenler için birkaç öneride bulunmak istiyoruz.

Önce Kendiniz, Sonra İlişkiniz

Kendinize çok iyi bakarak işe başlamalısınız. Bunun içinde fiziksel sağlığınıza önem vermelisiniz. Nasıl mı, hemen söyleyelim. Fiziksel sağlığınız için öncelikle vücut temizliğinize dikkat etmelisiniz. Sağlıklı ve dengeli beslenmelisiniz. Egzersiz yada sporu yaşamınızın bir rutini haline getirmelisiniz. Duygusal açıdan kendinizi iyi hissetmek için sizi mutlu eden enerjinizi yükseltecek kişiler ile birlikte olun.

En Son Ne Zaman Birlikte Bir Etkinliğe Katıldınız ?

Beraber eğlenebileceğiniz keyifli bir etkinliğe katılmanın tam zamanı ! Romantik bir sinema filmine gidebilirsiniz. Uzun süredir gitmek istediğiniz tiyatro oyunu seyretmeye gidebilirsiniz. Yaz aylarında yapılabilecek en güzel etkinliklerden biride açık hava konserlerine katılabilirsiniz.

Cinselliğinizi Yaşamayı İhmal Etmeyin

evlilikte heyecanı canlandırmak

Yaşınız kaç olursa olsun, her zaman bakımlı ve çekici olun. Erkekler tıraş olmaktan, kadınlar kırmızı rujunuzu sürmeyi ihmal etmeyin. Tatil günlerinde bile bakımlı olun. Birbirinize güzelliklerinizi sergileyin. İçinizden geldiği an fiziksel, duygusal ve cinsel yakınlığının tadını doyasıya çıkartın.

Mutlaka Kendinize Ait Zamanınız Olsun

İster evli olun, ister bir bekar ilişkinizi canlı tutmak için kendinize ait bir zamanınız olsun. İyi bir ilişkinin sırlarından biri hem tek başınıza hem de birlikte olma ihtiyacını tatmin eder. Unutmayın ki ; kişilerin özel yaşamları olmadıkları zaman her şeyi birlikte yaptıklarında zaman içerisinde ilişkiler monoton bir hale gelir. Birliktelik canlılığını yitirmeye başlar. Bu neden kendinize ait zaman diliminiz olsun.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : ” Erkekleri Tanıyabilmek İçin Sormanız Gereken 4 Meşhur Soru !

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?