Mavinin Farklı Tonlarına Dolabınızda Yer Açın

2020 Yaz Modası Renk Trendi Mavi

Bu yaz yeni kombinler için maviye bir şans verin !

Okyanusun derinliğinden, gökyüzünün sonsuzluğundan ilham alınarak bu yaz sezonun favori renkleri arasında yer alan mavi renk ve tonları ile kombinlerinizi daha göz alıcı, daha farklı bir şıklık katabilirsiniz. Bu sezonun favorisi olan maviyi biraz daha yakından bakmaya ne dersiniz ?

Göz Alıcı Bir Stil İçin Maviyi Seçin !

Uzay Mavisi

Gün son ışığı olarak gökyüzünde belirlenen siyahın maviye en yakın tonlarından biri olan uzay mavisi. Koyu grimsi mavi rengi anımsatan uzay mavisi, daha çok modern, cesur ve seksi bir renk tonu olarak kendisini ön planda göstermektedir. Uzay mavisini hangi renk yada renk tonları ile kullanabilirim, diye soracak olursanız, şöyle bir renk kombin önerisinde bulunabiliriz. Beyaz ve kırmızı renkler ilk etapta olmak üzere canlı yeşil, pirinç ve bronzla kombinleyebilirsiniz.

moda mavinin tonları

Barok Mavisi

Rüzgar mavisi olarak da bilinen barok mavisi, nil yeşilinin maviye çalan tonu olarak da bilinmektedir. Barok mavisini hangi renklerle kombinleyebiliriz, sorusuna şu renkleri önerebiliriz. İlk sırada altın sarısını öneririz. Romantik bir hava oluşturmak için uçuk pembe ile kombinleyebilirsiniz.

Marie Antoinette Mavisi

Fransa Kraliçesi Marie Antoinette ‘nin göz renginden ilham alınan bu renk çok açık gri – mavi bir ton olarak tanımlayabiliriz. Her ne kadar çok bu renk çok açık bir ton olsa da Marie Antoinette mavisi kıyafet kombinlerinde oldukça tercih edilen bir tondur. Bu rengi hangi renklerle kullanabilirim, sorusuna şu renkleri önerebiliriz. Eflatun – kırık beyaz – uçuk gri

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?