Sonbaharda Mutlaka Denemeniz Gereken 4 Bakım Ürünü

Sonbahara giriş yaptığımız bu günlerde cildimizi sadece nemlendirmek yetmiyor ! Bakım rutinimizde küçük bir değişik yapmakta fayda var. Küçük değişikliğin yanı sıra destek kuvvet almakta da fayda var.

Sonbaharda Kullanabileceğiniz Bakım Ürünleri

Yazdan sonbahara doğru geçiş yaptığımız bu süreçte denemeniz gereken 5 trend bakım ürünlerini sizler için araştırdık.

Aveda 3Katmanlı Yoğun Saç Onarımı Botanical Repair

AVEDA

Yaz boyunca sık sık duş almaktan, arada sırada havuza ve denize girmekten, bunun üzerine birde kum ve güneş ışınlarından dolayı saçımız canlılığı kaybediyor. Yazın nemini kaybeden, kurumaya başlayan ve mat görünmeye başlayan saçlarımızı şimdi canlandırmanın tam zamanı ! Yıpranmış saçlarınızı onarmak için Aveda ‘nın saç güçlendirici serisini düşünebilirsiniz. Dilerseniz ürünü daha yakından incelemek için AVEDA ‘yı ziyaret edebilirsiniz.

Caudalie Vinosculpt Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı Vücut Kremi

CAUDALİE

 Vinosculpt Sarkma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Vücut Kremi vücudun 4 ana bölgesine odaklanır: ilk aydan itibaren kol, göğüs, karın ve kalça bölgelerinde sıkılaştırıcı etki sunar*. Cilt pürüzsüz, canlanmış ve gözle görünür oranda sıkılaşmış bir görünüm kazanır.

Lonjevite Daily Detox Powder Cleanse

Lonjevite

İçerdiği pirinç özü, pembe ve beyaz killer ile ciltteki ölü derinin nazikçe uzaklaştırılmasına ve sebum dengesinin sağlanmasına yardımcı olurken; papaya meyve enzimi, aloe vera ve yulaf özüyle aydınlık bir cilt görünümünü destekler. Hindistan cevizinden elde edilen nazik bir köpürtücü ile cildin nem dengesine saygı göstererek gözeneklerin arındırılmasına yardımcı olur.

L’Occitane Almond Supple Skin Oil

L’Occitane

Almond Supple Skin Oil, içeriğindeki %50’den fazla badem yağı ile cildinizdeki kuruluk ve sarkmalarla savaşır. Omega yönünden zengin badem ve ketencik yağları sayesinde cildin esnekliğini ve konforunu sağlar. Bünyesindeki silisyum ile cilt daha sıkı ve ipeksi bir görünüme kavuşur. Bir aylık kullanımınız sonucunda cildinizi daha sıkı ve esnek hissedeceksiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?