Yaz Sonrası Uygulanacak Yoğun Bakım Önerileri

Sıcacık dopdolu bir yazın daha sonuna gelmiş, bulunmaktayız. Güneş , kum , deniz ve havuz derken saçımız yıpranmış ve cildimizde elastik özelliğini yitirmiş. Durum böyle olunca, hemen hiç vakit kaybetmeden kendimizi hemen yaz sonrası yoğun bir bakıma alıyoruz.

Sevgili hanımlar, yazın olumsuz görünümünü üzerimizden atıp, saçlarınızı canlandırıp, cildinizin elastikiyetini geri kazandırıp, kendinizi kışa hazırlamaya hazır mısınız ? Biz hazırız, siz de hazırsanız, an itibarıyla kendimizi bakıma alıyoruz.

3 Adımda Yaz Sonrası Yoğun Bakım Önerileri

Güçlü Saçlara Sahip Olmak İçin

Bugünlerde birçoğumuzun saçları, kumdan, denizden, havuzdan ve güneş ışınlarından dolayı oldukça yıpranmış, canlılığını kaydetmiş, mat bir görünümde. Saçlarımıza estetiği hacmi vermek, volümünü artırıp, nemini ve parlaklığını geri kazandırmaya hazır mısınız ? Hemen bunu nasıl yapabileceğiniz konusunda 2 tane ürün önerisinde bulunmak istiyoruz.

İlginizi Çekebilecek Bir Konu : Saçınıza Volümü mü Kazandırmak İstiyorsunuz ?

? Ginger Saç Derisi Serumu

ginger saç derisi serumu özellikleri
Ginger Saç Derisi Serumu – The Body Shop

Zencefil esansiyel yağ ile zenginleştirilmiş olan bu serum, baş derinizi besleyip, yeniden dengelemeye yardımcı oluyor. Yağlı olmayıp, hızlı bir emici bir formüle sahiptir. Saçlarınızın daha sağlıklı olması için aynı zamanda daha güçlü saçlara sahip olmak için bu ürünü düzenli olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

? Onarıcı Saç Bakım Yağı

en iyi onarıcı saç bakım yağı
Onarıcı Saç Bakım Yağı – Mis Bahçe

Saçlarınız kuru, yıpranmış ve kabarıyorsa, saçlarınız için iyi bir onarıcı saç bakımı kullanmanın zamanı gelmiş, demektir. Onarıcı saç bakımı önerisi isteyenler için Mis Bahçe ‘nin ürünlerine bakmanızı tavsiye ederiz.

Parlak Bir Cilde Sahip Olmak İçin

Hepimiz güneş ve güneş ışınlarının cilt hücrelerimize ne kadar zarar verdiğini bilmekteyiz. Şunu da iyi bilmekteyiz ki, cildimizin en savunmasız bölgelerinden biri yüzümüzdür. Bundan dolayı oldukça özel bir bakım istemektedir. Peki, nasıl bir bakım önerirsiniz, diyenler için hemen önerilerimizi sıralayalım.

? Essential Energy Moisturizing Nemlendirici

en iyi yüz nemlendirici shiseido
Shiseido

Cildinizin enerjisini yeniden kazandırmak , cildinizin nem dengesini sağlayıp, daha parlak bir görünüme kavuşturmak için Essential Energy Moisturizing Nemlendirici kullanabilirsiz.

Göz Çevremizi Es Geçmiyoruz

Güneş ışınlarından en çok etkilenen yüzümüzde diğer bir nokta ise sizlerin de tahmin ettiği gibi göz çevresidir. Aklınızda bulunsun, yaz sonrası, göz çevremiz normalden biraz daha fazla yaşlanma belirtisi göstermektedir. Yaşlanma belirtilerini en aza indirmek ve göz çevremize gerekli ilgi göstermek için bakımına ayrı bir önem vermeliyiz. Göz çevresi bakımı için kullanabileceğiniz birkaç ürünü şuraya yazalım.

? Advanced Night Repair Göz Maskesi – Estee Lauder

? All About Eyes Rich Yoğun Göz Çevresi Bakım Kremi – Clinique

Yeni bir bakım gününde görüşmek üzere, cildinize ve kendinize iyi bakın.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?