Bu Fincan Takımları Şahane Jolie Deco

Fincan Takımları - Jolie Deco

Kahvenizi nasıl bir fincanda almak istersiniz ? Sade ? Renkli ? Modern ? Klasik ? Kelebekli ?

Bize sorarsanız hem görünümü ile göz estetiğimize hitap edecek, hem duruşu ile kendine özgü albenisi olacak, hem de sunumu ile bizleri büyüyecek. Peki, böyle bir fincan takımını nerede mi, bulabiliriz ?

Hatırlayacağınız üzere geçenlerde sevgili sanatçı Berdan Mardini‘nin eşi Fatoş Hanım, dekorasyon işine başladığını söylemiştik. Konumuza göz atanlar ve Jolie Deco mağazasını ziyaret edenler mutlaka birbirinden şık ve zarif fincan takımlarını görmüşlerdir. Olurda henüz bu fincanları görmeyenler için burada hemen birkaç model paylaşalım istedik.

2019 Fincan Takımı Modelleri – Jolie Deco

kelebekli fincan takımı jolie deco

Bir taraftan sabah kahvenizin kokusunu ruhunuzu sararken, bir taraftan da kelebekli fincanınızın zarifliği ise göz estetiğinize hitap edecek. Şöyle pencerenin kenarına geçip, bir taraftan kahvenizi yudumlarken, bir taraftan da gökyüzünün aydınlanmasının seyretmenin keyfine bakın.

2019 fincan takımı modelleri jolie deco

Artık fincan tabakları yerini daha şık ve kullanışlı tepsilere bırakıyor. Tıpkı yukarıdaki görselde görüldüğü üzere her fincan kendi tepsisi ile masadaki yerini alıyor.

renkli fincan takımları jolie decoRengarenk fincanlarla güne daha enerji ve mutlu başlamaya hazır mısınız ?

jolie deco fincan takımı modelleriTabi hepsi bunlardan ibaret değil. Hem diğer fincan takımlarını, hem de diğer dekorasyon ürünlerini görmek için BURAYI tıklayarak Jolie Deco ürünlerini görebilirsiniz.

Dostlarınızla ve Sevdiklerinizle Keyifli Kahveleriniz Olsun Hot Beverage on Google Android 9.0

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?