Erkek Modası: Günlük Bir Stil İçin Olmazsa Olmaz Parçalar

Gündelik ve şık giyinme yeteneği, tüm erkeklerin geliştirmesi gereken bir beceridir. Her zaman prezentabl olma fikri hem hafta içi ofise gittiğinizde hem de hafta sonu arkadaşlarla buluşma veya süpermarkette alışverişe gitme zamanı geldiğinde geçerlidir.

Moda tutkunlarının iddiasına göre gündelik kıyafetler, olmazsa olmaz bazı parçaların ustalıkla bir araya getirilmesinden oluşacak ama bu pek çok kişi için kolay bir süreç değil.

O halde her erkeğin gardırobunda kesinkes olması gereken 4+1 parçalar nelermiş hep birlikte bakalım.

Yeni Sezon Erkek Giyim Modelleri

KİĞILI

Görseldeki gömlek KİĞILI

Listenin başında, hem resmi durumlar hem de daha gündelik durumlar için uygun, her zaman yeşil kalan ve çok yönlü bir giysi olan gömleği buluyoruz. Şimdiden giymeye başladıysanız, düz renklerden, pamuklu veya kottan olanları tercih edin. Kravatsız giydiğinizde son düğme kapanmıyor.

HATEMOGLU

Havalı ama daha casual bir görünüm için rahat ve çok yönlü klasik kapüşonlu sweatshirtleri kullanabilirsiniz. Daha önce ağırlıklı olarak spor bir giysi iken, şimdi sweatshirt konfordan ödün vermeden kişinin tarzına “yaratıcı ama çalışılmış” bir yön veriyor.

MAVİ

 streç pamuklu pantolonlar, kot pantolonun rahatlığını her zaman sevmiş olanlar için mükemmel bir adımdır. Son derece nefes alabilir, kırışmaz ve leke tutmazlar. Bu durumda, özellikle modern bir kesime sahip olanlar için, malzeme kalitesine büyük özen gösterenler için seçim gerçekten çok geniştir.

ZARA

Bir kot veya yün karışımlı blazer, günlük giyimi gerçekten tanımlayan o sınıf dokunuşunu sağlar. Blazer, rahat ve yalın görünümü korurken ceket giyerek elde edilen zarafeti hatırlatır.

BEYMEN

Son dokunuş olarak, aksesuarlar eksik olamaz. Gündelik giyim çok basittir, bu yüzden güzel bir kemer veya güneş gözlüğü takarak kıyafete kişisel bir dokunuş katmak en iyisidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : ” Tarz Erkekler İçin 5 Giyim Ürün Önerisi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?