Tatil Bavulumda Neler mi Var ? Gelin, Bir Göz Atalım

Tatil Valizinde Neler Olmalı ?

Kimler şuan itibarıyla tatil moduna girdi ? Bize soracak olursanız, biz an itibarıyla tatil moduna geçmiş durumayız. Bavulumuzu da hazırladık mı, anında yola çıkmaya hazırız. Hazır söz bavul hazırlamaktan açılmışken , siz tatil bavulunuzda neler bırakıyorsunuz ?

Şimdi siz kendinize güzel bir soğuk içecek hazırlayıp, keyif köşenize geçin. Bizde tatil bavulunda neler yer verdiğimizi sizler ile paylaşmaya başlayalım. Hazırsanız, valizimizi hazırlamaya başlıyoruz.

Tatil Bavulu Hazırlama Listesi

valiz hazırlama
  • Kıyafetler

Valizi hazırlamaya kıyafet seçimleri ile başlıyoruz. Öncelikle tatilde kalacağımız gün kadar iç çamaşırı yanımızda bulundurmakta fayda var.

Günlük aktivitelerinde hem rahat etmek hem de şıklığımızı konuşturmak için rahat ve spor bir elbiseye yer vermeyi unutmuyoruz. Partiye katılma olasılıklarını göz önünde tutarak en az bir parti elbisesi ve bir zarif ve seksi gösterecek bir beyaz gömlekte yanımızda bulunduruyoruz.

Rahat bir spor ayakkabı, eğlencelerde giyebileceğimiz şık bir topuklu ayakkabı, sahilde rahat bir yürüyüş yapmak için sandalet ve parmak arası bir terlik almayı unutmuyoruz.

yeni sezon trendyol mayo ve bikini modelleri

Mayo ,bikini, kimono ve pareo valizdeki yerini aldı.

  • Kişisel Bakım Ürünleri ve Kozmetik Ürünleri Olmazsa Olmazlarımızdır
tatil için kişisel bakım ürün önerileri

Tatilde de olsa, güzelliğimizden ve kişisel bakımımızdan ödün vermiyoruz. Bu nedenle yanımıza mutlaka seyahat boyu bir şampuan , saç kremi, vücut losyonu, duş jeli, diş fırçası ve macunu, parfüm yanımızdan eksik etmiyoruz.

garnier yüz temizleme

Kozmetik ürünlerde ise tercihimizi, multi fonksiyonel özelliklere sahip makyaj ürünlerinden yana yapıyoruz. SPF korumalı fondöten ve suya dayanıklı bir rimel tercihlerimizin arasında yer almakta. Makyaj temizleme ürünü de unutmuyoruz.

Malumunuz, deniz ve havuz suyundan dolayı saçlarımızda bir matlaşma, rengini kaybetme gibi durumlar söz konusu olabiliyor. Bu durumu en aza indirebilmek için yanımıza mutlaka saç şekillendirici bulunduruyoruz.

Tabi ki, güneş koruyucu kremde olmazsa olmazlarımızın arasında yer alıyor. Güneş koruyucu alırken, şu ayrıntıyı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Cilt yapımıza uygun, suya ve tere dayanıklı olsun.

Genelde es geçtiğimiz konulardan biri de dudak bakımıdır. Unutmayın, dudaklarımızın da yazın korunmaya ihtiyacı vardır. Bu nedenle yanımıza renkli dilerseniz de renksiz bir dudak koruyucu bulundurun. Biz hem renkli hem de renksiz dudak koruyucu aldık.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?