En İyi 5 ” Erkek Parfümü ” nü Açıklıyoruz !

Yılın En İyi Erkek Parfümleri

Odunsu, aromatik ve büyüleyici kokun hakim olduğu 2020 yılının en iyi erkek parfümlerini sizler için inceledik. Hazır sevgililer günü yaklaşıyorken, ya da bugünlerde erkeğinize kendi kokusunu hediye etmeyi planlıyorsanız ve koku konusunda henüz bir karar veremediyseniz, siz için seçtiğimi erkek parfümleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme

en iyi erkek parfümleri yves saint laurent la nuit de L'homme

Sezonun trend kokuları arasında ilk sırada birçok erkeğinde vazgeçilmez kokusu olan Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme yer alıyor. Oldukça çekici bir yönü bulunan bu parfümün üst notlarında Sicilya bergamotu bulunmakta. Kalp notasında ise sedir ağacı ve lavanta alt notada vetiver ile buluşmakta. Odunsu kokulardan hoşlananlar için oldukça ideal bir seçim.

Tiffany & Co Tiffany & Love For Him

en iyi erkek kış parfümleri 2020 tiffany tiffany love for him

Eğer erkeğiniz aromatik kokulardan hoşlanıyorsa alabileceğiniz parfümler arasında Tiffany & Co Tiffany & Love For Him yer almaktadır. Bu parfümün üst notalarında mandalina, zencefil ve kakule yer almakta. Orta notalarında ise selvi ve ardıcın armonisine rastlamaktayız. Alt notalarında ise burnumuza odunsu bir dokunuş oluşturan sandal ağacı , vetiver ve sekoya yer almakta.

Bvlgari Man Wood Essence

yaz erkek parfümleri bvlgari man wood essence

Şehrin koşuşturmalarından biraz uzaklaşmanın doğanın verdiği huzuru ve kokuyu teninizde hissetmeye hazır mısınız ? Üst notasında turunçgil ve kişniş esasının bulunduğu orta notada baharat ve narincenin birleşimi alt nota da ise vetiver ve selvi ağacının bulunduğu Bvlgari Man Wood Essence size doğanın huzurunu sunuyor.

Dior Homme Eau de Toilette

en çok tercih edilen erkek parfümleri dior homme eau de toilette

Büyüleyici etkisini ilk defa 2011 yılında piyasa süren Dior Homme ‘nin bu yılki versiyonu Eau de Toilette oldukça büyüleyici bir kokuya sahiptir. Bu yeni versiyon baharatlı ve odunsu bir kokuya sahiptir. Maskülen kokusuyla tüm gözleri üzerinize çekecek düzeye sahip bu parfüm yeni imzanız olabilir.

Celine Haute Parfumerie, Parade

erkek parfümleri tavsiye celine haute parfumerie, parade

Son kokumuz ise 50 yıldan sonra ilk defa parfüm koleksiyonu piyasaya süren Celine ye ait. Moda ve güzellik alanında büyük bir yankı oluşturan bu yeni koleksiyonda 11 tane unisex koku bulunmaktadır. Bu koleksiyonun içerisinde yer alan Parade favori kokular arasında yer almakta. Parfümün içeriğinde bergamot – portakal çiçeği – vetiver – misk – meşe ve yosun yer almaktadır. Eşsiz bir koku arayanlar için oldukça ideal bir koku.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?